uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Únor 2019>>
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2019-07-14 18:58:04
Blíží se losovací aktiv v Praskolesích

!!! Nábor nových rozhodčích !!!
OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích.
Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese: info@ofsberoun.cz

TERMÍNOVÁ LISTINA - OFS Beroun - PODZIM 2019 – OFS Beroun – 2019 / 2020
viz - levé MENU - DOKUMENTY - TERMÍNY
http://ofsberoun.cz/files/docu/TL-podzim%202019.pdf

PŘEDBĚŽNÉ NASAZENÍ TÝMŮ DO SOUTĚŽÍ – OFS Beroun – 2019 / 2020

OKRESNÍ PŘEBOR:
1 – ŽEBRÁK
(SO), 2 – NOVÝ JÁCHYMOV (NE), 3 – CHYŇAVA (SO), 4 – ČL-U BEROUN B (NE - UMT), 5 – DROZDOV (SO), 6 – HOŘOVICKO B (NE), 7 – CEMBRIT (NE – 10:15), 8 – TETÍN (SO), 9 – BŘEZOVÁ (SO – Bzová), 10 – NEUMĚTELY (SO), 11 – ZAJEČOV (SO), 12 – STAŠOV (SO), 13 – TRUBÍN (NE), 14 – KARLŠTEJN (SO).
III. TŘÍDA:
1 – NIŽBOR (SO), 2 – VŠERADICE (SO), 3 – HOSTOMICE (SO – 13:30), 4 – MOŘINA (NE), 5 – HÝSKOV (SO  -3 hod.), 6 – LODĚNICE B (NE), 7 – ZADNÍ TŘEBAŇ (NE), 8 – HUDLICE (NE), 9 – OSEK (NE – 14:00), 10 – PODLUHY (SO), 11 – KOMÁROV B (SO – 14:00), 12 – ÚJEZD (SO), 13 – PRASKOLESY (NE), 14 – BROUMY (NE).
IV. TŘÍDA (sk. A)    – všechny týmy  -3 hod.:
1 – CHODOUŇ (NE), 2 – SRBSKO (NE), 3 – CHYŇAVA B (NE), 4 – ZDEJCINA (NE), 5 – VIŽINA (SO), 6 – VYSOKÝ ÚJEZD (NE), 7 – TETÍN B (NE), 8 – TMAŇ (SO), 9 – OSOV (SO), 10 – ZDICE B (SO), 11 – SVATÁ (NE), 12 – CHRUSTENICE (SO).
IV. TŘÍDA (sk. B)    – všechny týmy  -3 hod.:
1 – CERHOVICE B (SO), 2 – CHALOUPKY (SO – Osek), 3 – RPETY (NE), 4 – TLUSTICE B (NE), 5 – DROZDOV B (NE), 6 – BĚŠTÍN (NE), 7 – LOCHOVICE (SO), 8 – OSEK B (SO), 9 – LIBOMYŠL (SO), 10 – ZAJEČOV B (NE), 11 – ÚJEZD B (NE), 12 – ŽEBRÁK B (NE).
OPstŽ:
1 – NIŽBOR / CHYŇAVA (SO  -2,5 hod., předzápas), 2 – VŠERADICE (SO  -2,5 hod., předzápas), 3 – RPETY / FELBABKA (NE  -2,5 hod., předzápas), 4 – TLUSTICE (SO – 14:00), 5 – ROZTOKY (SO – 10:00), 6 – volno, 7 – ZDICE (SO – 10:15), 8 – KOMÁROV / OSEK (NE  -2,5 hod.).
SELECT OPmlŽ (sk. A):
1 – NIŽBOR (PÁ), 2 – CEMBRIT (ST), 3 – Sokol KRÁLŮV DVŮR (PÁ – BE – Tyrš. stad.), 4 – TETÍN (PÁ), 5 – VŠERADICE B (PÁ), 6 – LODĚNICE (PÁ), 7 – VŠERADICE A (PO), 8 – LITEŇ (PÁ), 9 – FK KRÁLŮV DVŮR (PO), 10 – CHRUSTENICE / HÝSKOV (PÁ).
SELECT OPmlŽ (sk. B):
1 – ÚJEZD (PÁ), 2 – FELBABKA / RPETY (PÁ), 3 – HOSTOMICE / LOCHOVICE (PÁ), 4 – TLUSTICE (PÁ), 5 – DROZDOV / CERHOVICE (PÁ), 6 – HOŘOVICKO B (PÁ), 7 – NEUMĚTELY (PÁ), 8 – ZDICE (PÁ), 9 – KOMÁROV (PÁ), 10 – ŽEBRÁK (PÁ).

OP - mladší přípravka :
Skupina A:
Cembrit B, Hýskov, FK Králův Dvůr A, Sokol Králův Dvůr, Tetín
Skupina B:
ČL-U Beroun A, Chyňava, FK Králův Dvůr B, Liteň, Loděnice
Skupina C:
Cembrit A, ČL-U Beroun B, Chrustenice, Karlštejn
Skupina D:
Chodouň, Tlustice B, Všeradice, Zdice, Žebrák
Skupina E:
Hořovicko, Komárov, Lochovice, Neumětely, Tlustice A
Skupina F:
Drozdov, Felbabka / Hostomice, Chlumec, Zaječov
OP - starší přípravka :
Skupina A:

Hudlice, FK Králův Dvůr B, Sokol Králův Dvůr, Svatá, Vysoký Újezd
Skupina B:
Cembrit, ČL-U Beroun, Loděnice, Zdice
Skupina C:
Hýskov / Chrustenice, Chyňava, FK Králův Dvůr A, Liteň / Všeradice
Skupina D:
Chodouň, Hostomice / Lochovice, Hořovicko, Tlustice, Žebrák
Skupina E:
Broumy, Komárov, Neumětely, Podluhy
Skupina F:
Cerhovice / Drozdov, Felbabka, Chlumec, Zaječov

OFS Beroun - POHÁR - okresní kolo :
1. kolo - středa - 28.8. 2019 - 17:30 hodin
ČP01 –
Zadní Třebaň – Tetín, ČP02 – Hudlice – Chyňava, ČP03 – Mořina – Karlštejn, ČP04 – volno – Trubín, ČP05 – Lochovice – Neumětely, ČP06 – Rpety – Žebrák, ČP07 – Podluhy – Zaječov, ČP08 – Libomyšl – Drozdov.
2. kolo - středa - 11.9. 2019 - 17:00 hodin
ČP09 –
ČP01– ČP02, ČP10 – ČP03 – Trubín, ČP11 – ČP05 – ČP06, ČP12 – ČP07 – ČP08.

Pozn.: STK / KM si vyhrazuje právo do losovacích aktivů zařazení týmů v jednotlivých soutěžích změnit !!!

LOSOVACÍ AKTIV – 2019 / 2020 – OFS Beroun :

- pátek – 19. července 2019  –  PRASKOLESY (Jitřenka) – 18:00 hodin
Účast zástupců oddílů povinná !!!

SAMOSTATNÝ LOSOVACÍ AKTIV PŘÍPRAVEK – podzim 2019 – OFS Beroun :

- středa – 21. srpna 2019  –  OFS Beroun (V Hlinkách 650 / 25, Beroun) – 16:30 hodin - OPmlPŘ, 17:00 hodin - OPstPŘ,
Účast zástupců zúčastněných klubů povinná !!!

!!! Nábor nových rozhodčích !!!
OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích.
Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese: info@ofsberoun.cz

 

Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..