uvodni_obrazek
Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Březen 2018>>
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2018-07-16 16:59:54
Blíží se losovací aktivy, rozpisy již můžete tvořit dnes, rozlosován i Pohár ...

LOSOVACÍ AKTIV ODDÍLŮ pro sezónu 2018 / 2019 – OFS Beroun:
PÁTEK – 20. července 2018 – 18:00 hodin – STAŠOV – Restaurace U Vrbů
Účast zástupců oddílů povinná !!!
Pozn.: startovné pro nadcházející sezónu se bude hradit prostřednictvím IS FAČR (sběrná faktura) !!!

Začátky soutěží:
OP + III. třída – 13. kolem – 18.-19.8. 2018; IV. třídy (A+B) + OPD – 1. kolem – 25.-26.8. 2018;

OPstŽ a OPmlŽ (A+B) – 2. kolem – 1.-2.9. 2018; OPstPŘ a OPmlPŘ – 1. turnaj – 1.-2.9. 2018.
Pohár FAČR – okresní kolo – týmy OP povinně, ostatní dobrovolně mimo „B“ týmů – viz přihlášky do soutěží
(1. kolo – 29.8. 2018).

PŘEDBĚŽNÉ NASAZENÍ TÝMŮ DO SOUTĚŽÍ – sezóna 2018 / 2019 – (pro Bergerovy tabulky) vč. hracích dnů:

* se zapracovanými ZMĚNAMI


OKRESNÍ PŘEBOR
:
1 -
CEMBRIT (NE - 10:15), 2 - DROZDOV (SO), 3 - TRUBÍN (NE), 4 - ČL-U BEROUN B (NE), 5 - STAŠOV (SO), 6 - NOVÝ JÁCHYMOV (NE), 7 - ŽEBRÁK (SO), 8 - BŘEZOVÁ (SO  -3 hod., Bzová), 9 - KOMÁROV B (NE), 10 - NEUMĚTELY (SO), 11 - KARLŠTEJN (SO), 12 - BROUMY (NE), 13 - CHYŇAVA (SO), 14 - TLUSTICE (SO).
III. TŘÍDA:
1 - CERHOVICE B (SO), 2 - HOSTOMICE (SO - 13:30), 3 - LODĚNICE B (NE), 4 - NIŽBOR (SO), 5 - OSEK (NE - 14:00), 6 - TETÍN (SO), 7 - VŠERADICE (SO), 8 - ZADNÍ TŘEBAŇ (SO), 9 - ZAJEČOV (SO), 10 - SVATÁ (NE), 11 - ÚJEZD (SO), 12 - PODLUHY (NE), 13 - HUDLICE (NE), 14 - MOŘINA (NE).
IV. TŘÍDA (sk. A):
1 - VYSOKÝ ÚJEZD (NE  -3 hod.), 2 - HÝSKOV (SO  -3 hod.), 3 - VIŽINA (SO  -3 hod.), 4 - CHRUSTENICE (SO  -3 hod.), 5 - SRBSKO (NE  -3 hod.), 6 - TETÍN B (NE  -3 hod.), 7 - TMAŇ (SO  -3 hod.), 8 - ZDEJCINA (NE  -3 hod.), 9 - ZDICE B (SO  -3 hod.), 10 - OSOV (SO  -3 hod.), 11 - CHODOUŇ (NE - 10:15), 12 - CHYŇAVA B (NE  -3 hod.).
IV. TŘÍDA (sk. B):
1 - RPETY (NE  -3 hod.), 2 - DROZDOV B (NE  -3 hod.), 3 - BĚŠTÍN (NE  -3 hod.), 4 - STAŠOV B (NE - 10:15), 5 - OSEK B (SO  -3 hod.), 6 - PRASKOLESY  (SO  -3 hod.), 7 - LIBOMYŠL (SO  -3 hod.), 8 - ZAJEČOV B (NE  -3 hod.), 9 - LOCHOVICE (SO  -3 hod.), 10 - ÚJEZD B (NE  -3 hod.), 11 - CHALOUPKY (SO  -3 hod. - Osek), 12 - TLUSTICE B (NE  -3 hod.).
OPD:
1 - ZDICE / CHODOUŇ (NE  -3 hod.), 2 - volno, 3 - ŽEBRÁK (NE - 10:15), 4 - ZADNÍ TŘEBAŇ (SO  -3 hod.), 5 - KOMÁROV / OSEK B (SO - 14:00), 6 - CHYŇAVA / HÝSKOV (NE - 10:15).
OPstŽ:
1 - RPETY (NE  -2,5 hod.), 2 - DROZDOV / CERHOVICE (NE  -2,5 hod.), 3 - ČL-U BEROUN B (PÁ - 17:00 - UMT), 4 - NIŽBOR (SO  -2,5 hod.), 5 - OSEK / KOMÁROV (NE - 11:30), 6 - ŽEBRÁK (SO  -2,5 hod.), 7 - SVATÁ / KRÁLŮV DVŮR (NE  -2,5 hod.), 8 - KARLŠTEJN (NE - 10:00), 9 - volno, 10 - CHYŇAVA (SO  -2,5 hod.).
SELECT OPmlŽ (sk. A):
1 - CEMBRIT (ST), 2 - volno, 3 - LODĚNICE (PÁ.), 4 - CHRUSTENICE / HÝSKOV (PÁ), 5 - VŠERADICE (PÁ), 6 - LITEŇ (PÁ), 7 - Sokol KRÁLŮV DVŮR (PÁ - BE - Tyrš. stad.), 8 - ZDICE (PÁ), 9 - KRÁLŮV DVŮR (PO), 10 - KARLŠTEJN (PÁ).
SELECT OPmlŽ (sk. B):
1 - HOSTOMICE / LOCHOVICE (PÁ), 2 - HOŘOVICKO B (SO  -2,5 hod., hřiště 2), 3 - RPETY (PÁ.), 4 - FELBABKA (PÁ), 5 - ŽEBRÁK (PÁ), 6 - CERHOVICE / DROZDOV (PÁ), 7 - KOMÁROV (PÁ), 8 - volno, 9 - ÚJEZD (PÁ), 10 - TLUSTICE (PÁ).

OP - starší přípravka :
Skupina A:

Cembrit, ČL-U Beroun, Hýskov / Chrustenice, Králův Dvůr B, Liteň, Sokol Králův Dvůr
Skupina B:
Chodouň, Chyňava, Loděnice, Vysoký Újezd, Zdice A
Skupina C:
Hudlice, Králův Dvůr A, Nižbor, Zdice B, Žebrák
Skupina D:
Felbabka, Hostomice / Lochovice, Hořovicko A, Libomyšl, Neumětely, Všeradice
Skupina E:
Broumy / Svatá, Cerhovice, Hořovicko B, Komárov, Zaječov
OP - mladší přípravka :
Skupina A:

Cembrit, ČL-U Beroun A, ČL-U Beroun B, Králův Dvůr A, Liteň, Loděnice
Skupina B:
Hýskov, Chodouň, Králův Dvůr B, Sokol Králův Dvůr, Chrustenice
Skupina C:
Felbabka, Hostomice, Neumětely, Všeradice, Zdice
Skupina D:
Drozdov, Hořovicko, Komárov, Lochovice A, Lochovice B, Podluhy

OFS Beroun - Pohár - okresní kolo:
1. kolo - středa - 29.8. 2018 - 17:00 hodin
ČP01 -
Všeradice - Nižbor, ČP02 - Libomyšl - Tetín, ČP03 - Zadní Třebaň - Cembrit, ČP04 - Lochovice - Hostomice, ČP05 - Podluhy - Neumětely, ČP06 - Újezd - Zaječov.
2. kolo - středa - 12.9. 2018 - 17:00 hodin
ČP07 -
ČP01- Trubín, ČP08 - Broumy - Karlštejn, ČP09 - ČP02 - Nový Jáchymov, ČP10 - ČP03 - Chyňava, ČP11 - ČP04 - Tlustice, ČP12 - ČP05 - Drozdov.
ČP13 - Žebrák - Stašov, ČP14 - ČP06 - Březová.

LOSOVACÍ AKTIV PŘÍPRAVEK – podzim 2018 – OFS Beroun:

- středa – 22. srpna 2018    (OPmlPŘ – 16:30 hodin, OPstPŘ – 17:00 hodin) - OFS Beroun (Okružní 650, Beroun - Hlinky)

Pozn: STK / KM si vyhrazuje právo do losovacích aktivů zařazení týmů v jednotlivých soutěžích změnit !!!

LETNÍ SEMINÁŘ ROZHODČÍCH:

- sobota 28. července 2018 – 9:00 hodin – STAŠOV – Restaurace U Vrbů
ÚČAST RO POVINNÁ  !!!

-pm-

 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, Okružní 650, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..