uvodni_obrazek
Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ PŘEHLED AKCÍ 
<< Květen 2017>>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2017-05-21 20:34:03
Napínavý víkendový program soutěží, okresní výběr U-11 skončil v krajském finále druhý, do finále míří také soutěž mladších žáků, blíží se finále pohárové

Výběrové řízení na pozici
GRASSROOTS TRENÉRA MLÁDEŽE OFS

INFO - levé MENU - DOKUMENTY - RŮZNÉ

Výběry OFS Beroun U-11:
středa - 24.5. 2017 – Horní Počaply (okr. Mělník) – MOS – finále – pořadatel OFS Mělník

OFS Beroun (2. místo) - OFS Mělník 19:7 (branky: J. Šmíd 4, O. Holeček 3, O. David 3, A. Mackovič 2, J. Čapek 2, T. Křivánek, V. Kubricht, D. Dostál, Š. Vitner, J. Svoboda) - OFS Benešov 8:13 (branky: D. Dostál 2, O. David, Š. Vitner, T. Křivánek, V. Průša, S. Štochl, J. Šmíd), - OFS Kutná Hora 21:4 (branky: A. Mackovič 4, V. Průša 3, J. Šmíd 3, J. Čapek 3, D. Šplíchal 2, T. Křivánek 2, O. Holeček, O. David, M. Juhás, F. Krtek)

Výběr OFS U-11 (trenéři: Vladislav Cibulka, Karel Fraňek) Křivánek Tomáš, Průša Vít, Šmíd Jan, Čapek Josef, Štochl Sebastian (všichni Cerhovice), David Ondřej, Krtek Filip, Svoboda Jan, Novák Jakub (všichni ČL-U Beroun), Kratěna Tomáš, Dostál David, Mackovič Andreas (všichni Hořovicko), Holeček Daniel, Holeček Ondřej (oba Karlštejn), Vitner Šimon (Všeradice), Šplíchal David (Komárov), Kubricht Vilém (Neumětely), Juhás Matěj (Králův Dvůr).

OFS Beroun - 27. - 28.5. 2017 - úřední začátek v 17:00 hodin      
OP   2 3 0 1   Tetín - Žebrák so    
23. kolo   2 3 0 2   Chyňava - Stašov so    
    2 3 0 3   Broumy - Loděnice B ne    
    2 3 0 4   Neumětely - Hořovicko B so    
    2 3 0 5   Drozdov - Králův Dvůr B so 14.00  dohoda
    2 3 0 6   Karlštejn - ČL-U Beroun B so    
    2 3 0 7   Nižbor - Tlustice so 14.00  
III.A   2 3 0 1   Zdejcina - Chodouň ne    
23. kolo   2 3 0 2   Mořina - Vysoký Újezd ne    
    2 3 0 3   Zdice B - Cembrit ne    
    2 3 0 4   Srbsko - Svatá ne    
    2 3 0 5   Hudlice - Chrustenice so 10.15 N. Jáchymov
    2 3 0 6   Nový Jáchymov - Všeradice ne    
III.B   2 3 0 1   Chaloupky - Komárov B so 14.00 Tlustice
23. kolo   2 3 0 2   Březová - Stašov B so 14.00 Bzová
    2 3 0 3   Podluhy - Hostomice B so    
    2 3 0 4   Neumětely B - Osek ne 14.00  
    2 3 0 5   Běštín - Újezd ne 14.00  
    2 3 0 6   Zaječov - Praskolesy ne   dohoda
    2 3 0 7   Cerhovice B - Lochovice so    
IV.   2 3 0 1   Tetín B - Libomyšl ne    
23. kolo   2 3 0 2   Chyňava B - Osov ne    
    2 3 0 4   Rpety - Osek B ne    
    2 3 0 5   Drozdov B - Újezd B ne 14.00  
    2 3 0 6   Tmaň - Lochovice B so 14.00  
    2 3 0 7   Liteň - Tlustice B ne    
OPD   N 5 0 1   Loděnice - Zadní Třebaň / Liteň so 14.30  
N5   N 5 0 2   Neumětely - Praskolesy/Podluhy so 14.00  
    N 5 0 3   Zdice / Chodouň - Komárov  ne 14.00  
OPstŽ   1 0 0 2   Králův Dvůr B - Žebrák ne 12.30  
10. kolo   1 0 0 5   Drozdov / Cerhovice - Rpety so 11.30  
OpmlŽ   F 1 0 1   A1- LODĚNICE
- B1- CERHOVICE / DROZDOV
17.30  
F1   F 1 0 2   A2- ČL-U BEROUN B
- B2- NEUMĚTELY
17.30  
    F 1 0 3   A3- NIŽBOR
- B3- ŽEBRÁK
17.30  
    F 1 0 4   A4- CHYŇAVA
- B4- OSEK / KOMÁROV
po 18.00  29.5.
    F 1 0 5   A5- KARLŠTEJN
- B5- FELBABKA
18.00  
    F 1 0 6   A6- SVATÁ
- B6- RPETY
17.30  
    F 1 0 7   A7- LITEŇ
- B7- LOCHOVICE / HOSTOMICE
17.30  
    F 1 0 8   A8- CHRUSTENICE
- B8- TLUSTICE
17.30  

Pozn.: OPmlŽ - ve skupině A určila konečné pořadí na 6. a 7. místě bilance vzájemných zápasů, stejně tak ve skupině B na 7. a 8. místě.
Systém finálové části OP mladších žáků viz RS 2016/2017 - čl. 3, písm. H
Pozn.: případné dohody mezi soupeři provádějte přímo v IS FAČR !!!

ODVETY - PÁTEK - 2. června 2017

OpmlŽ   F 2 0 1      B1 - A1 st 18.00  31.5.
F2   F 2 0 2      B2 - A2 17.30  
    F 2 0 3      B3 - A3 17.30  
    F 2 0 4      B4 - A4 17.30  
    F 2 0 5      B5 - A5 18.00  
    F 2 0 6      B6 - A6 17.30  
    F 2 0 7      B7 - A7 17.30  
    F 2 0 8      B8 - A8 17.30  

 

MOL Cup – okresní kolo – 2016 / 2017 – finále
– středa – 31.5. 2017 – 17:30 hodin – hřiště Hýskov
:

- č. 2016212Z5A0101 – Tetín – Zaječov

 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, Okružní 650, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..