uvodni_obrazek
Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ PŘEHLED AKCÍ 
<< Květen 2016>>
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2016-05-22 23:21:43
Fotbalová pozvánka na víkend, finále poháru ve Stašově

POHÁR OFS Beroun:

FINÁLE - STŘEDA - 1.6. 2016 - 18:00 hodin (hřiště Stašov)
DROZDOV - TRUBÍN (RO - Štěpánek, Blažek, Šnajdr)

OFS Beroun – 28.-29.5. 2016:

Okresní přebor:
Praskolesy Broumy (SO), Králův Dvůr BStašov (SO), Chyňava Loděnice B (SO), Tlustice – ČL-U Beroun B (SO), Trubín – Tetín (NE), Všeradice – Osek (SO), Chlumec – Neumětely (NE).
III. A:
Zdice B – Tmaň (NE), Nižbor B – Karlštejn (NE - 14:00), Nový Jáchymov – Cembrit (NE), Zadní Třebaň – Svatá (NE), Lužce – Hudlice (NE), Mořina – Chodouň (NE), Srbsko – Vysoký Újezd (NE).
III. B:
Stašov B  Březová (NE - 10:15), Újezd – Hostomice B (SO), Chaloupky – Lochovice (SO - 14:00), Drozdov – Rpety (SO), Podluhy – Běštín (SO), Libomyšl – Cerhovice B (SO), Felbabka – Neumětely B (SO - 14:00).
IV. A:
Všeradice BLiteň (NE), Chyňava B – Osov (NE), Zdejcina – Vižina (SO - 14:00), Chrustenice – Tetín B (SO).
IV. B:
Drozdov B – Tlustice B (NE), ZaječovOsek B (SO), Újezd B – Lochovice (NE), Žebrák B – Komárov B (NE).
OPD:
Praskolesy – Chyňava / Hýskov (SO - 14:00).


Pozn: pokud není uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v 17:00 hodin.

NEJBLIŽŠÍ TURNAJE
OP – starší přípravky:
skupina F – 29.5. 2016 – 9:00 – pořadatel Hořovicko (hř. Hořovice)
skupina G – 29.5. 2016 – 9:00 – pořadatel Všeradice
skupina J – 29.5. 2016 – 9:00 – pořadatel Komárov
OP – mladší přípravky:
skupina F – 28.5. 2016 – 10:00 – pořadatel Hořovicko (hř. Hořovice)
skupina G – 28.5. 2016 – 9:00 – pořadatel Hostomice
skupina J – 29.5. 2016 – 10:00 – pořadatel ČL-U Beroun C (hř. UMT-Máchovna)

 

OP mladších žáků - nadstavbová část

ROZLOSOVÁNÍ – INFO na webu FAČR:
- viz odkaz - https://souteze.fotbal.cz/subjekty/subjekt/254
- kód soutěže F2A - OP - ml. žáci - sk. A (1.-4. místo)
- kód soutěže F2B - OP - ml. žáci - sk. B (5.-8. místo)
- kód soutěže F2C - OP - ml. žáci - sk. C (9.-12. místo)
- kód soutěže F2D - OP - ml. žáci - sk. D (13.-15. místo)

Obsazení soutěží rozhodčími – viz nové webové stránky FAČR
(www.fotbal.cz – SOUTĚŽE – STŘEDOČESKÝ KRAJ – BEROUN – jednotlivé soutěže – DELEGACE

https://souteze.fotbal.cz/subjekty/subjekt/254#souteze

Nadstavbová část - IV. třídy + OP dorostu (rozlosování) - viz odkazy

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/1418

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/1415

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/1412

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, Okružní 650, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..