Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.
Okresní výběry čeká trénink v Žebráku, jarní pohárové semifinále rozlosováno, známe vítěze halových turnajů přípravek i jarní začátky jednotlivých soutěží
Výběry OFS - 1. nominační trénink před MOS v Rakovníku (10.4. 2024) - ŽEBRÁK /UMT/
Výběr U 11 – 18.3. 2024 od 17:30 hodin
Nominace na trénink U-11 (2013):
Kašpar Matouš, Kotelenský Jan (oba Zdice), Patloka Jan (Tetín), Strachota Václav, Franta Vojtěch, Janda Tobiáš, Macháček Radek, Schmid Jakub, Potoček David (všichni ČL-U Beroun), Franěk Tadeáš, Palek Antonín (oba Drozdov), Kačírek Matyáš, Reš Robin, Pavlicki Václav (všichni Všeradice), Šmerda Adam, Ejem Sebastian, Červenka Tomáš, Švihálek Štěpán, Pustka Daniel, Moutelík Matěj, Karel Šimon (všichni Cembrit), Dufek Tobiáš, Novák Adam, Novák Jonáš, Mašek Mikuláš, Vopátek Petr (všichni FK Králův Dvůr), Cintula Thomas (Žebrák).
Výběr U 12 – 20.3. 2024 od 17:30 hodin
Nominace na trénink U-12 (2012):
Rada Alfréd, Kunz Jakub (oba ČL-U Beroun), Pospíšil Stanislav, Hájek Tadeáš, Duras Vincent, Sakač Mikuláš, Mareš Štěpán (všichni Cembrit), Pintíř Tomáš, Seidl Josef, Zavadil Adam, Hanzal Lukáš, Vokáč Patrik (všichni KrálůvDvůr), Švamberk Vrtin Adam, Vlček Martin, Kotva Matyáš (všichni Tlustice), Nawrat Matyáš, Nedvěd Josef (oba Zdice), Hošek Jakub (Komárov), Kunc Štěpán (Žebrák).
V případě nemoci, zranění apod. je hráč nebo klub povinen ihned se omluvit - U 11 p. Franěk (tel. 736 111 174) a U12 p. Vokáč (tel. 605 206 341) !!!
Všichni nominovaní hráči si vezmou: kopačky (UMT), chrániče, brankáři veškeré vybavení, míč.
Druhý trénink proběhne týden před MOS. Místo a čas bude upřesněno.
VALNÁ HROMADA OFS BEROUN
- úterý - 27. února 2024 - TMAŇ
- bližší info v příštích dnech a na facebooku OFS Beroun
Pohár FAČR – okresní kolo – 2023 / 2024 – 3. kolo – SF /LOS – 14.11. 2023 – OFS/ – středa – 24.4. 2024 – 17:30 hodin:
č. 13 - Všeradice – Trubín
č. 14 - Zadní Třebaň – Hudlice
SOUTĚŽE – JARNÍ ČÁST – 2023 – 2024 – začátek:
Pohár /SF/ – 24.4. 2024
OP, III. třída – 23.-24.3. 2024
IV. třídy, OPD, OPstŽ – 6.4-7.4. 2024
OPmlŽ – 29.3. 2024
OPstPŘ, OPmlPŘ – 6.-7.4. 2024
Poznámka: TERMÍNOVÁ LISTINA – OFS Beroun – JARO 2024 – k dispozici na webu OFS Beroun a Úřední desce (portál FAČR).
HALOVÉ TURNAJE mládeže – SH Králův Dvůr:
OP – starší přípravka – neděle 21.1. 2024
účastníci - Králův Dvůr A, Hostomice / Chlumec, Cembrit A, Cembrit C, ČL-U Beroun A
Výsledky:
Králův Dvůr A - Cembrit A 0:7, - Hostomice/Chlumec 2:1, - Cembrit C 2:0, - ČL-U Beroun A 3:2; Cembrit A - Hostomice/Chlumec 7:1, - Cembrit C 11:1, - ČL-U Beroun A 3:2; Hostomice/Chlumec - Cembrit C 5:2, - ČL-U Beroun A 3:5; Cembrit C - ČL-U Beroun A 1:8.
Pořadí:
1. místo - Cembrit A - 12 bodů (skóre 28:4), 2. místo - Králův Dvůr A - 9 bodů (skóre 7:10), 3. místo - ČL-U Beroun A - 6 bodů (skóre 17:10), 4. místo - Hostomice/Chlumec - 3 body (skóre 10:16), 5. místo - Cembrit C - 0 bodů (skóre 4:26).
Nejlepší hráč - Alex Stojka (Hostomice), nejlepší brankář - Jan Ptáček (Cembrit A), nejlepší střelec - Tomáš Červenka - 12 gólů (Cembrit A).
OP – mladší přípravka – neděle 21.1. 2024
účastníci - ČL-U Beroun A, Hostomice / Chlumec, Králův Dvůr A, Cembrit A, Zdice
Výsledky:
Králův Dvůr A - Cembrit A 1:1, - Hostomice/Chlumec 3:2, - Zdice 1:2, - ČL-U Beroun A 0:6; Cembrit A - Hostomice/Chlumec 2:2, - Zdice 2:1, - ČL-U Beroun A 2:2; Hostomice/Chlumec - Zdice 3:4, - ČL-U Beroun A 0:5; Zdice - ČL-U Beroun A 1:3.
Pořadí:
1. místo - ČL-U Beroun A - 10 bodů (skóre 18:3), 2. místo - Cembrit A - 6 bodů (skóre 7:6), 3. místo - Zdice - 6 bodů (skóre 8:9), 4. místo - Králův Dvůr A - 4 body (skóre 5:11), 5. místo - Hostomice/Chlumec - 1 bod (skóre 7:14).
Nejlepší hráč - Jan Sahula (Cembrit A), nejlepší brankář - Vítek Ryska (Zdice), nejlepší střelec - Adam Mantič - 5 gólů (ČL-U Beroun A).
Poznámka: - všechny zápasy odřídil rozhodčí OFS Beroun Michal Pánek.
PŘÍPRAVKY – LOSOVACÍ AKTIV – OFS BEROUN – JARO 2024:
- čtvrtek – 29. února 2024 – TMAŇ
– bližší info ZDE
SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun
GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN
PŘÁTELSKY
HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE