uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Září 2018>>
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

AKTUALITY
2018-09-24 22:21:00
Pokračují turnaje přípravek, známe jarní čtvrtfinálové pohárové dvojice

 

TERMÍNOVÁ LISTINA - podzim 2018:
- viz levé MENU (DOKUMENTY - TERMÍNY)

ROZPIS SOUTĚŽÍ - 2018 / 2019:
- viz levé MENU (DOKUMENTY - ROZPISY)

- http://ofsberoun.cz/index.php?page=droz

Rozhodčí /HR/ - OP - nominace - podzim 2018:

Bidšovský, Červenka, Hájek, Kareš, Knotek, Pánek, Sekerka, Šnajdr, Špicl J., Špicl M., Vlachopulos P. 

DOTACE – INFO:

FAČR na základě rozhodnutí MŠMT obdržené finanční prostředky musí použít vlastním jménem, přes vlastní účet a na vlastní zodpovědnost. FAČR proto část prostředků použije přímým způsobem financování, tedy na náhrady každého oddílu na rozhodčích a delegáty. Přímé financování bude probíhat automaticky, kdy za první půlrok 2018 FAČR vystaví a následně proplatí oddílům dobropis, přičemž v dalším období již tyto položky sběrná faktura oddílu obsahovat nebude. Zbytek prostředků bude vyúčtován nepřímým způsobem (OFS, KFS, SCM a SpSM).

LOSOVACÍ AKTIV PŘÍPRAVEK – podzim 2018 – OFS Beroun:

- středa – 22. srpna 2018 -  ROZDĚLENÍ DO SKUPINTERMÍNY TURNAJŮ (ZMĚNY)STARTOVNÍ ČÍSLA

OP - starší přípravka :
Skupina A - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:

1. Cembrit (23.9.), 2. ČL-U Beroun (6.10. – UMT), 3. Hýskov / Chrustenice (21.10.), 4. Králův Dvůr B (9.9. – 14:00), 5. Liteň (30.9.), 6. Sokol Králův Dvůr (14.10. – 14:00 – UMT)
Skupina B - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Chodouň / Libomyšl (13.10.), 2. Chyňava (22.9.), 3. Loděnice (21.10.), 4. Vysoký Újezd (7.10.), 5. Zdice A (30.9.)
Skupina C - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Hudlice (16.9.), 2. Králův Dvůr A (9.9. – 9:30), 3. Nižbor (14.10.), 4. Zdice B (30.9. – 14:00), 5. Žebrák (7.10.)
Skupina D - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Felbabka (7.10.), 2. Hostomice / Lochovice (14.10.), 3. Hořovicko A (16.9.), 4. Neumětely (9.9.), 5. Všeradice (30.9.)
Skupina E - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Broumy / Svatá (21.10.), 2. Cerhovice (23.9.), 3. Hořovicko B (30.9.), 4. Komárov (7.10.), 5. Zaječov (14.10.)
OP - mladší přípravka :
Skupina A - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:

1. Cembrit (22.9.), 2. ČL-U Beroun A (8.9. – UMT), 3. ČL-U Beroun B (15.9. – UMT), 4. Králův Dvůr A (13.10. – 14:00), 5. Liteň (29.9.), 6. Loděnice (20.10.)
Skupina B - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Hýskov (20.10.), 2. Chodouň / Libomyšl (16.9.), 3. Chrustenice (8.9.), 4. Králův Dvůr B (7.10. – 9:30), 5. Sokol Králův Dvůr (13.10. – 9:30)
Skupina C - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Felbabka (6.10.), 2. Hostomice (20.10.), 3. Neumětely (8.9.), 4. Podluhy (15.9.), 5. Všeradice (29.9.), 6. Zdice (22.9.)
Skupina D - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
1. Drozdov (6.10.), 2. Hořovicko (22.9.), 3. Komárov (29.9.), 4. Lochovice A (8.9.), 5. Lochovice B (15.9.), 6. Zaječov (13.10.)

RS – přípravky – viz odkaz:  http://www.ofsberoun.cz/index.php?page=droz

OFS Beroun - Pohár - okresní kolo:

1. kolo - středa - 29.8. 2018:
ČP01 -
Všeradice - Nižbor 11:5
ČP02 - Libomyšl - Tetín 0:1
ČP03 - Zadní Třebaň - Cembrit 1:3
ČP04 - Lochovice - Hostomice 2:3
ČP05 - Podluhy - Neumětely 3:1
ČP06 - Újezd - Zaječov 1:1 /PK 2:3/
2. kolo - středa / čtvrtek - 12.-13.9. 2018:
ČP07 -
Všeradice - Trubín 3:5
ČP08 - Broumy - Karlštejn 2:3
ČP09 - Tetín - Nový Jáchymov  0:2
ČP10 - Cembrit - Chyňava 2:4
ČP11 - Hostomice - Tlustice 1:6
ČP12 - Podluhy - Drozdov 0:4
ČP13 - Žebrák - Stašov 1:1 /PK 4:5/
ČP14 - Zaječov - Březová 2:1
3. kolo - jaro 2019:
ČP15 
Trubín - Karlštejn
ČP16 - Nový Jáchymov - Chyňava
ČP17 - Tlustice - Drozdov
ČP18 - Zaječov - Stašov

 -pm-

 

2018-07-31 14:59:54
Nový ročník byl rozlosován ve Stašově, rozpisy již můžete tvořit dnes, blíží se i Pohár ...

 

LETNÍ NÁHRADNÍ SEMINÁŘ ROZHODČÍCH:

 Důležité INFO: Změna termínu!!!

Náhradní seminář se bude konat v pondělí 13. srpna 2018 na OFS Beroun od 17:00 hodin.
Dostaví se RO: Králík, Krbec, Mázdra, Setnička, Vodička, Štěpánek, Špivák.
UPOZORNĚNÍ pro rozhodčí: na semináři se budou hradit NOVÁ PRAVIDLA FOTBALU   /140,- Kč/, 
která RO ihned obdrží !!!

  

LOSOVACÍ AKTIV ODDÍLŮ pro sezónu 2018 / 2019 – OFS Beroun:
V pátek 20. července 2018 proběhl ve Stašově (Restaurace U Vrbů) losovací aktiv OFS Beroun pro nadcházející sezónu. Aktiv, kterého se nezúčastnili pouze zástupci 4 klubů (Chaloupky, Chodouň, Lochovice, Vižina), měl již tradičně rychlý spád. Dříve, než se v informačním systému a na webových stránkách FAČR objeví jednotlivé soutěže berounského okresu, níže předkládáme konečné rozlosování se všemi zapracovanými změnami...

Pozn.: startovné pro nadcházející sezónu se bude hradit prostřednictvím IS FAČR (sběrná faktura) !!!

TERMÍNOVÁ LISTINA - podzim 2018:
- viz levé MENU (DOKUMENTY - TERMÍNY)

- http://ofsberoun.cz/index.php?page=dter

ROZPIS SOUTĚŽÍ - 2018 / 2019:
- viz levé MENU (DOKUMENTY - ROZPISY)

- http://ofsberoun.cz/index.php?page=droz

NASAZENÍ TÝMŮ DO SOUTĚŽÍ – sezóna 2018 / 2019
– 
(pro Bergerovy tabulky) vč. hracích dnů
:

* se zapracovanými ZMĚNAMI

OKRESNÍ PŘEBOR:
1 -
CEMBRIT (NE - 10:15), 2 - DROZDOV (SO), 3 - TRUBÍN (NE), 4 - ČL-U BEROUN B (NE - UMT), 5 - STAŠOV (SO), 6 - NOVÝ JÁCHYMOV (NE), 7 - ŽEBRÁK (SO), 8 - BŘEZOVÁ (SO  -3 hod., Bzová), 9 - KOMÁROV B (NE), 10 - NEUMĚTELY (SO), 11 - KARLŠTEJN (SO), 12 - BROUMY (NE), 13 - CHYŇAVA (SO), 14 - TLUSTICE (SO).
III. TŘÍDA:
1 - CERHOVICE B (SO), 2 - HOSTOMICE (SO - 13:30), 3 - LODĚNICE B (NE), 4 - NIŽBOR (SO), 5 - OSEK (NE - 14:00), 6 - TETÍN (SO), 7 - VŠERADICE (SO), 8 - ZADNÍ TŘEBAŇ (SO), 9 - ZAJEČOV (SO), 10 - SVATÁ (NE), 11 - ÚJEZD (SO), 12 - PODLUHY (SO), 13 - HUDLICE (NE), 14 - MOŘINA (NE).
IV. TŘÍDA (sk. A):
1 - VYSOKÝ ÚJEZD (NE  -3 hod.), 2 - HÝSKOV (SO  -3 hod.), 3 - VIŽINA (SO  -3 hod.), 4 - CHRUSTENICE (SO  -3 hod.), 5 - SRBSKO (NE  -3 hod.), 6 - TETÍN B (NE  -3 hod.), 7 - TMAŇ (SO  -3 hod.), 8 - ZDEJCINA (NE  -3 hod.), 9 - ZDICE B (SO  -3 hod.), 10 - OSOV (SO  -3 hod.), 11 - CHODOUŇ (NE - 10:15), 12 - CHYŇAVA B (NE  -3 hod.).
IV. TŘÍDA (sk. B):
1 - RPETY (NE  -3 hod.), 2 - DROZDOV B (NE  -3 hod.), 3 - BĚŠTÍN (NE  -3 hod.), 4 - STAŠOV B (NE - 10:15), 5 - OSEK B (SO  -3 hod.), 6 - PRASKOLESY  (NE -3 hod.), 7 - LIBOMYŠL (SO  -3 hod.), 8 - ZAJEČOV B (NE  -3 hod.), 9 - LOCHOVICE (SO  -3 hod.), 10 - ÚJEZD B (NE  -3 hod.), 11 - CHALOUPKY (SO  -3 hod. - Osek), 12 - TLUSTICE B (NE  -3 hod.).
OPD:
1 - ZDICE / CHODOUŇ (NE  -3 hod.), 2 - volno, 3 - ŽEBRÁK (NE - 10:15), 4 - ZADNÍ TŘEBAŇ (SO  -3 hod.), 5 - KOMÁROV / OSEK B (SO - 14:00), 6 - CHYŇAVA / HÝSKOV (NE - 10:15).
OPstŽ:
1 - RPETY (NE  -2,5 hod.), 2 - DROZDOV / CERHOVICE (NE  -2,5 hod.), 3 - ČL-U BEROUN B (PÁ - 17:00 - UMT), 4 - NIŽBOR (SO  -2,5 hod.), 5 - OSEK / KOMÁROV (NE - 11:30), 6 - ŽEBRÁK (SO  -2,5 hod.), 7 - SVATÁ / KRÁLŮV DVŮR (NE  -2,5 hod.), 8 - KARLŠTEJN (NE - 10:00), 9 - volno, 10 - CHYŇAVA (SO  -2,5 hod.).
SELECT OPmlŽ (sk. A):
1 - CEMBRIT (ST), 2 - volno, 3 - LODĚNICE (PÁ.), 4 - CHRUSTENICE / HÝSKOV (PÁ), 5 - VŠERADICE (PÁ), 6 - LITEŇ (PÁ), 7 - Sokol KRÁLŮV DVŮR (PÁ - BE - Tyrš. stad.), 8 - ZDICE (PÁ), 9 - KRÁLŮV DVŮR (PO), 10 - KARLŠTEJN (PÁ).
SELECT OPmlŽ (sk. B):
1 - HOSTOMICE / LOCHOVICE (PÁ), 2 - HOŘOVICKO B (SO  -2,5 hod., hřiště 2), 3 - RPETY (PÁ.), 4 - FELBABKA (PÁ), 5 - ŽEBRÁK (PÁ), 6 - CERHOVICE / DROZDOV (PÁ), 7 - KOMÁROV (PÁ), 8 - volno, 9 - ÚJEZD (PÁ), 10 - TLUSTICE (PÁ).

OP - starší přípravka :
Skupina A:

Cembrit, ČL-U Beroun, Hýskov / Chrustenice, Králův Dvůr B, Liteň, Sokol Králův Dvůr
Skupina B:
Chodouň, Chyňava, Loděnice, Vysoký Újezd, Zdice A
Skupina C:
Hudlice, Králův Dvůr A, Nižbor, Zdice B, Žebrák
Skupina D:
Felbabka, Hostomice / Lochovice, Hořovicko A, Libomyšl, Neumětely, Všeradice
Skupina E:
Broumy / Svatá, Cerhovice, Hořovicko B, Komárov, Zaječov
OP - mladší přípravka :
Skupina A:

Cembrit, ČL-U Beroun A, ČL-U Beroun B, Králův Dvůr A, Liteň, Loděnice
Skupina B:
Hýskov, Chodouň, Králův Dvůr B, Sokol Králův Dvůr, Chrustenice
Skupina C:
Felbabka, Hostomice, Neumětely, Všeradice, Zdice
Skupina D:
Drozdov, Hořovicko, Komárov, Lochovice A, Lochovice B, Podluhy

OFS Beroun - Pohár - okresní kolo:
1. kolo - středa - 29.8. 2018 - 17:00 hodin
ČP01 -
Všeradice - Nižbor, ČP02 - Libomyšl - Tetín, ČP03 - Zadní Třebaň - Cembrit, ČP04 - Lochovice - Hostomice, ČP05 - Podluhy - Neumětely, ČP06 - Újezd - Zaječov.
2. kolo - středa - 12.9. 2018 - 17:00 hodin
ČP07 -
ČP01- Trubín, ČP08 - Broumy - Karlštejn, ČP09 - ČP02 - Nový Jáchymov, ČP10 - ČP03 - Chyňava, ČP11 - ČP04 - Tlustice, ČP12 - ČP05 - Drozdov.
ČP13 - Žebrák - Stašov, ČP14 - ČP06 - Březová.

LOSOVACÍ AKTIV PŘÍPRAVEK – podzim 2018 – OFS Beroun:

- středa – 22. srpna 2018    (OPmlPŘ – 16:30 hodin, OPstPŘ – 17:00 hodin) - OFS Beroun (Okružní 650, Beroun - Hlinky)

Pozn: STK / KM si vyhrazuje právo do losovacích aktivů zařazení týmů v jednotlivých soutěžích změnit !!!

 -pm-

 

2018-06-27 21:48:57
Losovací aktiv bude ve Stašově, stejně jako seminář rozhodčích

LOSOVACÍ AKTIV ODDÍLŮ pro sezónu 2018 / 2019 – OFS Beroun:
PÁTEK – 20. července 2018 – 18:00 hodin – STAŠOV – Restaurace U Vrbů
Účast zástupců oddílů povinná !!!
Pozn.: startovné pro nadcházející sezónu se bude hradit prostřednictvím IS FAČR (sběrná faktura) !!!

Začátky soutěží – předběžné info:
OP + III. třída – 13. kolem – 18.-19.8. 2018; IV. třídy (A+B) + OPD – 1. kolem – 25.-26.8. 2018;

OPstŽ a OPmlŽ (A+B) – 2. kolem – 1.-2.9. 2018; OPstPŘ a OPmlPŘ – 1. turnaj – 1.-2.9. 2018.
Pohár FAČR – okresní kolo – týmy OP povinně, ostatní dobrovolně mimo „B“ týmů – viz přihlášky do soutěží
(1. kolo – 29.8. 2018).

PŘEDBĚŽNÉ ROZDĚLENÍ TÝMŮ DO SOUTĚŽÍ – sezóna 2018 / 2019 – abecedně řazený seznam:

OKRESNÍ PŘEBOR
:
Broumy, Březová, Cembrit, ČL-U Beroun B, Drozdov, Chyňava, Karlštejn, Komárov B, Neumětely, Nový Jáchymov, Stašov, Tlustice, Trubín, Žebrák

III. TŘÍDA:
Cerhovice B, Hostomice, Hudlice, Loděnice B, Mořina, Nižbor, Osek, Podluhy, Svatá, Tetín, Újezd, Všeradice, Zadní Třebaň, Zaječov

IV. TŘÍDA - skupina A:
Hýskov, Chodouň, Chrustenice, Chyňava B, Osov, Srbsko, Tetín B, Tmaň, Vižina, Vysoký Újezd, Zdejcina, Zdice B

IV. TŘÍDA - skupina B:
Běštín, Drozdov B, Chaloupky, Libomyšl, Lochovice, Osek B, Praskolesy, Rpety, Stašov B, Tlustice B, Újezd B, Zaječov B

OKRESNÍ PŘEBOR – dorost:
Chyňava / Hýskov, Komárov / Osek, Zadní Třebaň, Zdice / Chodouň, Žebrák

OKRESNÍ PŘEBOR - starší žáci:
ČL-U Beroun B, Drozdov / Cerhovice, Chyňava, Karlštejn, Nižbor, Osek / Komárov, Rpety, Svatá / Králův Dvůr, Žebrák

OKRESNÍ PŘEBOR - mladší žáci - skupina A:
Cembrit, Chrustenice / Hýskov, Karlštejn, Králův Dvůr, Liteň, Loděnice, Sokol Králův Dvůr, Všeradice, Zdice

OKRESNÍ PŘEBOR - mladší žáci - skupina B:
Cerhovice / Drozdov, Felbabka, Hořovicko B, Hostomice / Lochovice, Komárov, Rpety, Tlustice, Újezd, Žebrák

Pozn.: hrací dny u IV. tříd – SO / NE – 10:15 hodin nebo -3 hodiny před úředním začátkem. Výjimky v kompetenci STK.

OP - starší přípravka :
Skupina A:

Cembrit, ČL-U Beroun, Hýskov / Chrustenice, Králův Dvůr B, Liteň, Sokol Králův Dvůr
Skupina B:
Chodouň, Chyňava, Loděnice, Vysoký Újezd, Zdice A
Skupina C:
Hudlice, Králův Dvůr A, Nižbor, Zdice B, Žebrák
Skupina D:
Felbabka, Hostomice / Lochovice, Hořovicko A, Libomyšl, Neumětely, Všeradice
Skupina E:
Broumy / Svatá, Cerhovice, Hořovicko B, Komárov, Zaječov
OP - mladší přípravka :
Skupina A:

Cembrit, ČL-U Beroun A, ČL-U Beroun B, Králův Dvůr A, Liteň, Loděnice
Skupina B:
Hýskov, Chodouň, Králův Dvůr B, Sokol Králův Dvůr, Chrustenice
Skupina C:
Felbabka, Hostomice, Neumětely, Všeradice, Zdice
Skupina D:
Drozdov, Hořovicko, Komárov, Lochovice A, Lochovice B, Podluhy

LOSOVACÍ AKTIV PŘÍPRAVEK – podzim 2018 – OFS Beroun:

- středa – 22. srpna 2018    (OPmlPŘ – 16:30 hodin, OPstPŘ – 17:00 hodin) - OFS Beroun (Okružní 650, Beroun - Hlinky)

Pozn: STK / KM si vyhrazuje právo do losovacích aktivů zařazení týmů v jednotlivých soutěžích změnit !!!

LETNÍ SEMINÁŘ ROZHODČÍCH:

- sobota 28. července 2018 – 9:00 hodin – STAŠOV – Restaurace U Vrbů
ÚČAST RO POVINNÁ  !!!

 

2018-06-22 07:09:49
Výběry reprezentovaly v Praze, hořovické béčko slaví postup

Výběry OFS Beroun U-12 :

Republikové finále (14. – 15.6. 2018 – Praha) – hřiště FK Motorlet Praha, Butovická 35

OFS Beroun - U-12

FOTO (Jan Knotek): OFS Beroun - U-12 - 

Výsledky:

Beroun – Olomouc 1:1 (Šmíd), Beroun – Žďár n/S 1:2 (David), Beroun – Praha 2:2 (Müller, Svoboda), Beroun – Náchod 2:4 (Vitner,David), Beroun – Klatovy 1:3 (Šmíd)

Ostatní výsledky: Žďár n/S – Náchod 1:1, -  Klatovy 3:0, -  Olomouc 6:1, - Praha 6:2 // Náchod –Klatovy 4:2, - Olomouc 4:5, - Praha 6:2 // Klatovy – Olomouc 1:0, - Praha 1:0 // Praha – Olomouc 4:1

Pořadí: 1.Žďár n/S - 13 b., 2. Náchod - 10 b., 3. Klatovy - 9 b., 4. Praha - 4 b., 5. Olomouc 4 b, 6. Beroun 2 b.

OFS Beroun - Malec Matyáš, Čapek Josef, Štochl Sebastian (všichni Drozdov), Šmíd Jan, David Ondřej, Krtek Filip, Svoboda Jan, Müller Matěj (všichni ČL-U Beroun), Juhás Matěj (FK Králův Dvůr), Budil Petr (Hostomice), Křivánek Tomáš, Průša Vít, Krejčí Martin (všichni Cerhovice), Vitner Šimon (Všeradice).

OFS Beroun děkuje hráčům a trenérům za reprezentaci okresu v celé sezóně 2017/2018. Poděkování patří i rodičům za podporu na turnajích. Děkujeme klubům za uvolňování hráčů.

  FK Hořovicko B

 FOTO (Jan Knotek): FK Hořovicko "B" - vítěz okresního přeboru mužů - sezóna 2017 / 2018 - OFS Beroun

 

stránka: 1 2 3
Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, Okružní 650, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..