uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Březen 2019>>
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

AKTUALITY
2019-03-20 19:02:28
Bronzové výběry v Hostivici, proběhl přípravkový aktiv, nábor nových rozhodčích

!!! Nábor nových rozhodčích !!!
OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích.
Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese: info@ofsberoun.cz

Trenérský kurz licence „C“:

OFS Beroun oznamuje, že trenérský kurs („C“) proběhne ve dnech 27. – 29. dubna 2019 v Cerhovicích, v sobotu a v neděli (27. a 28.4.) teorie v místní ZŠ, v pondělí (29.4.) modelový trénink mládeže ve fotbalovém areálu místního Unionu. Poplatek za kurz je 1.000,- Kč (v ceně lektor, pronájem prostor a hřiště + učební pomůcky; platba v hotovosti přímo na místě). Stravování v místě konání kurzu bude zajištěno (Hotel Bouchalka – na vlastní náklady).
Počet účastníků kurzu je omezen dle časového sledu došlých přihlášek. Čitelně vyplněné a podepsané přihlášky (ke stažení na webu OFS – levé MENU – DOKUMENTY – PŘIHLÁŠKY) zasílejte nejpozději do středy 27. března 2019 do 15 hodin na e-mail: info@ofsberoun.cz.

Další případné informace k tomuto kurzu budou zveřejňovány prostřednictvím webových stránek OFS Beroun.

Zimní turnaj MOS – SKFS výběru U-11 OFS  - FINÁLE

Víceúčelová hala Hostivice – sobota 2.3. 2019

Výsledky:
Beroun - Benešov 2:1 na pk. (Škrland)
Beroun - Rakovník 3:1 (Hloušek 2, Škrland)
Beroun - Kutná Hora 2:0 (Škrland, Sedláček)
Beroun - Příbram 0:3
Beroun - Praha-východ 0:3
Ostatní výsledky:
Praha-východ – Příbram 2:0 /Kutná Hora 2:1 na pk / Rakovník 2:1 / Nymburk 3:0
Kutná Hora – Rakovník 2:1 /Benešov 3:1 / Příbram 3:1
Příbram – Benešov 1:9 / Rakovník 2:0
Benešov – Rakovník 0:2
Pořadí:
1. Praha-východ 13 b. / 2. Kutná Hora 10 b. / 3. Beroun 8 b. / 4. Příbram 6 b. / 5. Benešov 5 b. / 6. Rakovník 3 b. 

Hráči: Dudl Ondřej (Komárov), Sedláček Matěj (Felbabka), Průša Milan (Cerhovice), Štěpánek Antonín, Vitík Marek (oba FK Králův Dvůr), Petráš Oliver (Sokol Králův Dvůr), Škrland Matěj, Hloušek Dominik, Novák Patrik, Bercha Matouš (všichni ČL-U Beroun)Trenér Cibulka Vladislav.

DALŠÍ PROGRAM výběrů OFS Beroun:
úterý - 16.4. 2019 - U-11, U-12 - Rakovník (skupina C)
úterý - 14.5. 2019 - U-11 - Beroun (krajské finále)

SOUTĚŽE – ROZLOSOVÁNÍ – JARO 2019:
viz internet – www.ofsberoun.cz (levé menu – SOUTĚŽE), případně viz odkaz:
https://souteze.fotbal.cz/subjekty/subjekt/254

PŘÍPRAVKY
LOSOVACÍ AKTIV (středa - 20.3. 2019) – JARO 2019 – OFS BEROUN:

 – rozdělení do skupin / termíny turnajů / startovní čísla :

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Skupina „SA“ – (SF) – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Cembrit (12.5.), 2. FK Králův Dvůr A (18.5. – 15:00), 3. Sokol Králův Dvůr (7.4. - UMT), 4. Loděnice (27.4.), 5. Zdice A (14.4.)
Skupina „SB“ – (SF) – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Cerhovice (5.5.), 2. Hostomice / Lochovice (26.5.), 3. Hořovicko A (12.5.), 4. Komárov (19.5.), 5. Zdice B (3.5 – 17:00.)
Skupina „U1“ – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Hýskov / Chrustenice (26.5.), 2. Chodouň / Libomyšl (5.5. – 14:00), 3. Chyňava (12.5.), 4. Liteň (19.5.), 5. Žebrák (28.4.)
Skupina „U2“ – začátky turnajů v 10 hodin
1. Broumy / Svatá (19.5.), 2. Felbabka (12.5.), 3. Hořovicko B (5.5.), 4. Nižbor (28.4.), 5. Všeradice (26.5.)
Skupina „U3“ – začátky turnajů v 10 hodin
1. ČL-U Beroun (12.5. – UMT – KD), 2. FK Králův Dvůr B (19.5.), 3. Hudlice (7.4.), 4. Neumětely (14.4.), 5. Vysoký Újezd (26.5.), 6. Zaječov (5.5.).

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
Skupina „SA“ – (SF) – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Cembrit A (27.4.), 2. ČL-U Beroun A (6.4. – UMT), 3. Chodouň / Libomyšl (18.5.), 4. FK Králův Dvůr A (13.4. – 14:00), 5. FK Králův Dvůr B (4.5.), 6. Loděnice (25.5.)
Skupina „SB“ – (SF) – začátky turnajů v 10 hodin
1. Felbabka (11.5.), 2. Hostomice (27.4.), 3. Hořovicko (4.5.), 4. Lochovice A (18.5.), 5. Lochovice B (25.5.), 6. Neumětely (13.4.)
Skupina „U1“ – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
1. Hýskov (4.5.), 2. Chrustenice (13.4.), 3. Sokol Králův Dvůr (6.4. – 9:00 – UMT), 4. Liteň (18.5.), 5. Cembrit B (27.4. – 14:00)
Skupina „U2“ – začátky turnajů v 10 hodin
1. Drozdov (27.4.), 2. Komárov (4.5.), 3. Podluhy (25.5.), 4. Všeradice (11.5.), 5. Zaječov (18.5.), 6. Zdice (13.4.)

Pozn.:
případné další změny či upřesnění budou zveřejňovány prostřednictvím webových stránek OFS a ÚŘEDNÍ DESKY.
POZOR: případné změny termínů turnajů po prokazatelné dohodě (souhlasu) všech účastníků ve skupině podléhají schválení KM OFS Beroun !!!

Turnaje přípravek (jednotlivé turnajové zápasy) se „vkládají“ stejně jako na podzim přímo do IS FAČR !!!

KONTROLA ÚDAJŮ NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH OFS  (www.ofsberoun.cz):
Žádáme všechny kluby, aby si zkontrolovaly své údaje na webových stránkách OFS (levé MENU – KLUBY – detail klubu).
Případné (a také každé další) změny či doplnění oznamte IHNED na e-mail: info@ofsberoun.cz !!!
http://www.ofsberoun.cz/index.php?page=kluby

POKUTY, POPLATKY – INFO PRO KLUBY:
UPOZORŇUJEME VŠECHNY KLUBY, ABY SI V INFORMAČNÍM SYSTÉMU FAČR (PO PŘIHLÁŠENÍ) ŘÁDNĚ A PRAVIDELNĚ KONTROLOVALY, ZDA MAJÍ UHRAZENY VŠECHNY VYSTAVENÉ FAKTURY !!!


FOTOGRAFIE – IS FAČR - KONTROLA:
UPOZORŇUJEME VŠECHNY KLUBY, ABY SI V INFORMAČNÍM SYSTÉMU FAČR U VŠECH SVÝCH HRÁČŮ (ZEJMÉNA MLÁDEŽ) ZKONTROLOVALY, ZDA FOTOGRAFIE ODPOVÍDAJÍ VĚKU HRÁČE A PŘÍPADNĚ NAHRÁLY DO IS FAČR NOVÉ FOTOGRAFIE !!!

LÉKAŘSKÉ PROHLÍDKY:
- viz § 37 (Soutěžní řád FAČR)

!!! Nábor nových rozhodčích !!!
OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích.
Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese: info@ofsberoun.cz

 

2019-03-02 17:09:30
Smutná zpráva, výsledky finále U11, los přípravek, náhradní seminář rozhodčích

SMUTNÁ ZPRÁVA

Před zahájením jarní sezóny zasáhla fotbalovou veřejnost berounského okresu velice smutná zpráva. V úterý 26. února zemřel ve věku 74 let dlouholetý rozhodčí kopané pan František Kros.
Čest jeho památce.
Poslední rozloučení proběhne v úterý 5.března 2019 od 14.00 hod. ve smuteční obřadní síni v Hořovicích.

Zimní turnaj MOS – SKFS výběru U11 OFS  FINÁLE

Víceúčelová hala Hostivice – sobota 2.3.2019

Výsledky:

Beroun - Benešov 2:1 na pk. (Škrland)

Beroun - Rakovník 3:1 (Hloušek 2, Škrland)

Beroun - Kutná Hora 2:0 ( Škrland, Sedláček)

Beroun - Příbram 0:3

Beroun - Praha- východ 0:3

Ostatní výsledky:

Praha - východ – Příbram 2:0/Kutná Hora 2:1 na pk/ Rakovník 2:1/ Nymburk 3:0

Kutná Hora – Rakovník 2:1/Benešov 3:1/Příbram 3:1

Příbram – Benešov 1:9, Rakovník 2:0

Benešov – Rakovník 0:2

Pořadí:

1. Praha - východ 13 b./ 2.Kutná Hora 10b./ 3.Beroun 8 b./  4.Příbram 6 b./ 5.Benešov 5 b./ 6.Rakovník 3 b. 

Hráči: Dudl Ondřej (Komárov), Sedláček Matěj (Felbabka), Průša Milan ( Cerhovice), Štěpánek Antonín, Vitík Marek (oba FK Králův Dvůr), Petráš Oliver(Sokol Králův Dvůr), Škrland Matěj, Hloušek Dominik, Novák Patrik, Bercha Matouš (všichni Č.l.-U. Beroun)Trenér Cibulka Vladislav.

 

SOUTĚŽE – ROZLOSOVÁNÍ – JARO 2019:
viz internet – www.ofsberoun.cz (levé menu – SOUTĚŽE), případně viz odkaz:
https://souteze.fotbal.cz/subjekty/subjekt/254

PŘÍPRAVKY – LOSOVACÍ AKTIV – JARO 2019 – OFS BEROUN:
středa – 20. března 2019    (OPmlPŘ – 16:30 hodin, OPstPŘ – 17:00 hodin)

– V Hlinkách 650 / 25, Beroun (OFS)

ROZDĚLENÍ DO SKUPIN – JARO 2019:

OP – starší přípravka
skupina SA – semifinále:
Sokol Králův Dvůr, Cembrit, Zdice A, Loděnice, FK Králův Dvůr A

skupina SB – semifinále:
Zdice B, Hořovicko A, Hostomice / Lochovice, Komárov, Cerhovice

skupina U1 – o umístění:
Hýskov / Chrustenice, Liteň, Chyňava, Chodouň / Libomyšl, Žebrák

skupina U2 – o umístění:
Nižbor, Všeradice, Felbabka, Broumy / Svatá, Hořovicko B

skupina U3 – o umístění:
FK Králův Dvůr B, ČL-U Beroun, Vysoký Újezd, Hudlice, Neumětely, Zaječov

OP – mladší přípravka
skupina SA – semifinále:
FK Králův Dvůr A, Cembrit, Loděnice, Chodouň / Libomyšl, Hýskov, FK Králův Dvůr B

skupina SB – semifinále:
Neumětely, Felbabka, Hostomice, Lochovice A, Hořovicko, Lochovice B

skupina U1 – o umístění:
ČL-U Beroun A, Liteň, Cembrit B, Sokol Králův Dvůr, Chrustenice

skupina U2 – o umístění:
Podluhy, Všeradice, Zdice, Komárov, Zaječov, Drozdov

Pozn: STK / KM si vyhrazuje právo zařazení týmů v jednotlivých soutěžích změnit !!!

KONTROLA ÚDAJŮ NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH OFS (www.ofsberoun.cz):
Žádáme všechny kluby, aby si zkontrolovaly své údaje na webových stránkách OFS (levé MENU – KLUBY – detail klubu).

Případné (a také každé další) změny či doplnění oznamte IHNED na e-mail: info@ofsberoun.cz !!!

http://www.ofsberoun.cz/index.php?page=kluby

POKUTY, POPLATKY – INFO PRO KLUBY:
UPOZORŇUJEME VŠECHNY KLUBY, ABY SI V INFORMAČNÍM SYSTÉMU FAČR (PO PŘIHLÁŠENÍ) ŘÁDNĚ A PRAVIDELNĚ KONTROLOVALY, ZDA MAJÍ UHRAZENY VŠECHNY VYSTAVENÉ FAKTURY !!!


FOTOGRAFIE – IS FAČR - KONTROLA
UPOZORŇUJEME VŠECHNY KLUBY, ABY SI V INFORMAČNÍM SYSTÉMU FAČRU VŠECH SVÝCH HRÁČŮ (ZEJMÉNA MLÁDEŽ) ZKONTROLOVALY, ZDA FOTOGRAFIE ODPOVÍDAJÍ VĚKU HRÁČE A PŘÍPADNĚ NAHRÁLY DO IS FAČR NOVÉ FOTOGRAFIE !!!

LÉKAŘSKÉ PROHLÍDKY:
- viz § 37 (Soutěžní řád FAČR)

 

NÁHRADNÍ SEMINÁŘ ROZHODČÍCH – OFS BEROUN
středa – 6. března 2019 – 18:00 hodin – V Hlinkách 650 / 25, Beroun (OFS)

2019-02-27 06:48:50
DŮLEŽITÉ INFORMACE, nominace na turnaj výběru OFS U-11, upozornění pro kluby

 

SMUTNÁ ZPRÁVA

Před zahájením jarní sezóny zasáhla fotbalovou veřejnost berounského okresu velice smutná zpráva. V úterý 26. února zemřel ve věku 74 let dlouholetý rozhodčí kopané pan František Kros.
Čest jeho památce.
Poslední rozloučení proběhne v úterý 5.března 2019 od 14.00 hod. ve smuteční obřadní síni v Hořovicích.

 

SOUTĚŽE – ROZLOSOVÁNÍ – JARO 2019:
viz internet – www.ofsberoun.cz (levé menu – SOUTĚŽE), případně viz odkaz:
https://souteze.fotbal.cz/subjekty/subjekt/254

PŘÍPRAVKY LOSOVACÍ AKTIV – JARO 2019 – OFS BEROUN:
středa – 20. března 2019    (OPmlPŘ – 16:30 hodin, OPstPŘ – 17:00 hodin)
– V Hlinkách 650 / 25, Beroun (OFS)

ROZDĚLENÍ DO SKUPIN – JARO 2019:

OP – starší přípravka
skupina SA – semifinále:
Sokol Králův Dvůr, Cembrit, Zdice A, Loděnice, FK Králův Dvůr A
skupina SB – semifinále:
Zdice B, Hořovicko A, Hostomice / Lochovice, Komárov, Cerhovice
skupina U1 – o umístění:
Hýskov / Chrustenice, Liteň, Chyňava, Chodouň / Libomyšl, Žebrák
skupina U2 – o umístění:
Nižbor, Všeradice, Felbabka, Broumy / Svatá, Hořovicko B
skupina U3 – o umístění:
FK Králův Dvůr B, ČL-U Beroun, Vysoký Újezd, Hudlice, Neumětely, Zaječov

OP – mladší přípravka
skupina SA – semifinále:
FK Králův Dvůr A, Cembrit, Loděnice, Chodouň / Libomyšl, Hýskov, FK Králův Dvůr B
skupina SB – semifinále:
Neumětely, Felbabka, Hostomice, Lochovice A, Hořovicko, Lochovice B
skupina U1 – o umístění:
ČL-U Beroun A, Liteň, Cembrit B, Sokol Králův Dvůr, Chrustenice
skupina U2 – o umístění:
Podluhy, Všeradice, Zdice, Komárov, Zaječov, Drozdov

Pozn: STK / KM si vyhrazuje právo zařazení týmů v jednotlivých soutěžích změnit !!!

KONTROLA ÚDAJŮ NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH OFS (www.ofsberoun.cz):
Žádáme všechny kluby, aby si zkontrolovaly své údaje na webových stránkách OFS (levé MENU – KLUBY – detail klubu).

Případné (a také každé další) změny či doplnění oznamte IHNED na e-mail: info@ofsberoun.cz !!!

http://www.ofsberoun.cz/index.php?page=kluby

POKUTY, POPLATKY INFO PRO KLUBY:
UPOZORŇUJEME VŠECHNY KLUBY, ABY SI V INFORMAČNÍM SYSTÉMU FAČR (PO PŘIHLÁŠENÍ) ŘÁDNĚ A PRAVIDELNĚ KONTROLOVALY, ZDA MAJÍ UHRAZENY VŠECHNY VYSTAVENÉ FAKTURY !!!

FOTOGRAFIE – IS FAČR - KONTROLA
UPOZORŇUJEME VŠECHNY KLUBY, ABY SI V INFORMAČNÍM SYSTÉMU FAČRU VŠECH SVÝCH HRÁČŮ (ZEJMÉNA MLÁDEŽ) ZKONTROLOVALY, ZDA FOTOGRAFIE ODPOVÍDAJÍ VĚKU HRÁČE A PŘÍPADNĚ NAHRÁLY DO IS FAČR NOVÉ FOTOGRAFIE !!!

LÉKAŘSKÉ PROHLÍDKY:
- viz § 37 (Soutěžní řád FAČR)

PLATBA ČLENSTVÍ FAČR - KLUBY
- do 28.2. 2019

NÁHRADNÍ SEMINÁŘ ROZHODČÍCH – OFS BEROUN
středa – 6. března 2019 – 18:00 hodin – V Hlinkách 650 / 25, Beroun (OFS)

 

Zimní turnaj MOS – SKFS výběru U11 OFS

Víceúčelová hala Hostivice – sobota 2.3. 2019, od 9:00 hodin.

Hrací povrch - UMT

Nominace:

Dudl Ondřej (Komárov), Sedláček Matěj (Felbabka), Průša Milan, Krejčí Martin (oba Cerhovice), Štěpánek Antonín, Vitík Marek (oba FK Králův Dvůr), Petráš Oliver(Sokol Králův Dvůr), Škrland Matěj, Hloušek Dominik, Novák Patrik, Bercha Matouš (všichni Č.l.-U. Beroun).  Náhradníci: Pipiška Matěj (Sokol Králův Dvůr),  Ouřada Antonín (oba Cerhovice). Trenéři Cibulka Vladislav, Hadraba Radek.

Za účast všech nominovaných hráčů zodpovídá oddíl !!!
V případě nemoci nebo zranění je hráč povinen ihned se omluvit p. Cibulkovi (tel.č.: 733 385 317).

Všichni nominovaní hráči si vezmou: kopačky, brankář rukavice.

Doprava individuální. Sraz v 8:30 hod. před halou v Hostivicích.

 

UPOZORNĚNÍ PRO KLUBY

Do 28.2.2019 je nutné zaplatit členský příspěvek FAČR!!!!!

2019-02-02 18:41:17
Výběr OFS Beroun U 11 skončil na 2.místě a postupuje do finále

Zimní turnaj MOS – SKFS výběru U11 OFS

Víceúčelová hala Hostivice – sobota 2.2.2019

Výsledky:

Beroun - M.Boleslav 3:0 (Průša, Pipiška, Sedláček)

Beroun - Nymburk 1:0 (Štěpánek)

Beroun - Praha- východ 0:1 na pk

Beroun - Kutná Hora 0:1 na pk

Beroun - Praha -západ 1:0 (Karel)

Ostatní výsledky:

Praha - západ - Nymburk 2:1 / Kutná Hora 0:1 na pk/ Mladá Boleslav 1:0/ Praha - východ 2:1 na pk

Praha - východ - Kutná Hora 2:3 na pk/ Mladá Boleslav 4:0/ Nymburk 3:0

Kutná Hora - Nymburk 3:0/ Mladá Boleslav 1:0 na pk

Nymburk - Mladá Boleslav 3:2

Pořadí:

1.Kutná Hora 11b./ 2.Beroun 11 b./ 3.Praha - východ 10 b./ 4.Praha - západ 9b./ 5.Nymburk 3 b./ 6.Mladá Boleslav 1 b. 

Hráči OFS Beroun:

Dudl Ondřej (Komárov), Burian Jakub (Zdice), Sedláček Matěj (Felbabka), Štros Matyáš (Karlštejn), Karel Tomáš, Průša Milan, Turcanu Vlad, Ouřada Antonín (všichni Cerhovice), Štěpánek Antonín, Vrba Jakub (oba FK Králův Dvůr), Petráš Oliver, Pipiška Matěj (oba Sokol Králův Dvůr). Trenéři Cibulka Vladislav, Hadraba Radek.

 

Finále se uskuteční 2.3.2019 od 9.00 hod. v Hostivicích

stránka: 1 2 3
Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, Okružní 650, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..