uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Prosinec 2019>>
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

ÚVOD

OFS BEROUN

Vážení sportovní přátelé,
vítejte na webových stránkách Okresního fotbalového svazu Beroun. Cílem tohoto oficiálního portálu OFS je pravidelně informovat širokou sportovní veřejnost, hráče, rozhodčí, funkcionáře či příznivce
o veškerém fotbalovém dění
v berounském okrese a zároveň jim umožnit správně se orientovat v řádech a předpisech FAČR.

AKTUALITY
2020-06-21 09:39:17
Digitalizace členství, turnaje pro přípravky rozlosovány, STK zpracovává přihlášky do soutěží, nábor rozhodčích pokračuje

PŘIHLÁŠKY DO SOUTĚŽÍ - sezóna 2020 / 2021
STK / KM zpracovávají přihlášky do soutěží - další info v příštích dnech ...

PŘEDBĚŽNÉ NASAZENÍ TÝMŮ DO SOUTĚŽÍ (+ ZMĚNY) – OFS Beroun – 2020 / 2021 ŘAZENO ABECEDNĚ

OKRESNÍ PŘEBOR:
CEMBRIT
(NE – 10:15), ČL-U BEROUN B (NE), DROZDOV (SO  -3 hod.), HOŘOVICE B (SO – 14:00), CHYŇAVA (SO), KARLŠTEJN (SO), NEUMĚTELY (SO), NIŽBOR (SO), NOVÝ JÁCHYMOV (NE), STAŠOV (SO), TETÍN (SO), TRUBÍN (NE), ZAJEČOV (SO), ŽEBRÁK (SO).
III. TŘÍDA:
BROUMY (NE), HOSTOMICE (SO – 13:30), HUDLICE (NE), HÝSKOV (NE), KOMÁROV B (SO – 14:00), LODĚNICE B (NE), MOŘINA (NE), OSEK (NE – 14:00), PODLUHY (SO), PRASKOLESY (SO – 14:00), TMAŇ (SO  -3 hod.), ÚJEZD (SO), VŠERADICE (SO), ZADNÍ TŘEBAŇ (SO).
IV. TŘÍDA (sk. A)    – všechny týmy  -3 hod., pokud není uvedeno jinak:
CHODOUŇ (NE - 10:15), CHRUSTENICE (SO), CHYŇAVA B (NE), LIBOMYŠL (SO), NIŽBOR B (NE), OSOV (SO), SRBSKO (NE), SVATÁ (NE), TETÍN B (NE), VIŽINA (SO), VYSOKÝ ÚJEZD (NE), ZDEJCINA (NE), ZDICE B (SO).
IV. TŘÍDA (sk. B)    – všechny týmy  -3 hod., pokud není uvedeno jinak:
BĚŠTÍN (NE), BŘEZOVÁ (SO – Bzová), CERHOVICE B (SO), DROZDOV B (SO – úř.), CHALOUPKY (SO – Osek), LOCHOVICE (SO), NEUMĚTELY B (NE – 14:00), OSEK B (SO), RPETY (NE), TLUSTICE B (NE), ÚJEZD B (NE), ZAJEČOV B (NE), ZDICE C (NE – 10:15), ŽEBRÁK B (NE).
OPstŽ:
CEMBRIT (NE – 13:30), ČL-U BEROUN B (PÁ), FELBABKA (NE – 10:00), NIŽBOR (SO  -2,5 hod., předzápas), ROZTOKY (SO – 10:00), TLUSTICE (SO – 14:00), ZDICE (SO – 10:00), ŽEBRÁK (NE – 10:00). 
OPmlŽ
(sk. A) - pokud není uvedeno jinak, hrací den PÁ - úředně:
CEMBRIT (ST), ČL-U BEROUN B, CHRUSTENICE, CHYŇAVA, KRÁLŮV DVŮR B, LODĚNICE, TETÍN, ZDICE A.   
OPmlŽ (sk. B) - pokud není uvedeno jinak, hrací den PÁ - úředně:
HOSTOMICE / LOCHOVICE, KRÁLŮV DVŮR – Sokol, LITEŇ, NEUMĚTELY, ZDICE B, VŠERADICE, ŽEBRÁK.
OPmlŽ
(sk. C) - pokud není uvedeno jinak, hrací den PÁ - úředně:
BROUMY / HUDLICE, DROZDOV / CERHOVICE, FELBABKA, HOŘOVICE B (16:00), KOMÁROV, TLUSTICE, ÚJEZD, ZAJEČOV.
OP - starší přípravka:
Cembrit A
, Cembrit B, ČL-U Beroun A, ČL-U Beroun B, Broumy / Hudlice, Cerhovice, Felbabka, Hořovice, Hýskov, Chlumec, Chodouň, Chrustenice, Komárov, Králův Dvůr A, Králův Dvůr B, Králův Dvůr – Sokol, Liteň A, Liteň B, Loděnice, Neumětely, Podluhy, Svatá, Všeradice, Zaječov, Zdice, Žebrák.
OP - mladší přípravka:
Cembrit A
, Cembrit B, ČL-U Beroun A, ČL-U Beroun B, Drozdov, Felbabka, Hostomice, Hudlice, Hýskov, Chlumec, Chodouň, Chyňava, Karlštejn, Králův Dvůr A, Králův Dvůr B, Králův Dvůr C, Loděnice, Lochovice, Neumětely, Rpety, Svatá, Tetín, Tlustice A, Tlustice B, Všeradice, Zdice, Žebrák.
Pozn,: rozdělení do skupin v kategoriích přípravek určí samostatný aktiv těchto kategorií.

ZKONTROLUJTE - v případě nesrovnalostí kontaktujte sekretáře OFS !!!

Začátek soutěží 22.8.2020 a mládež 5.9.2020

TERMÍNOVÁ LISTINA - podzim 2020 - ZDE

TURNAJE PŘÍPRAVEK - INFO

( potřebné informace obdrželi sekretáři klubů e-mailem )
POZOR ZMĚNY - poslední aktualizace - pondělí 25.5. (12:00 hodin)

Pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 9 hodin.

MLADŠÍ přípravka:
30.5. – Loděnice - 1.Neumětely 2.Hudlice 3.Čl.-U.Beroun 4.Loděnice
6.6. – Loděnice - 1.Žebrák 2.Loděnice 3.Hudlice, 4.Č.l.-U.Beroun 5.Chyňava
20.6. – Tetín, Hudlice, Loděnice, Neumětely, Sokol Králův Dvůr (5 účastníků)

STARŠÍ přípravka:
31.5. – Zdice - 1.Hostomice/Lochovice 2.Zdice 3.Neumětely 4.Hořovicko 5.Cerhovice 6.Žebrák
7.6. – Hořovice - 1.Zdice 2.Svatá 3.Hořovice 4.Cerhovice
7.6. – Hostomice - 1.Hostomice/Lochovice 2.Chyňava 3.Hudlice 4.Loděnice 
14.6. – Loděnice - 1.Hostomice/Lochovice 2. Loděnice 3.Hudlice 4.Chyňava 5.Hořovice 6.Cerhovice
21.6. – Cerhovice, Hostomice/Lochovice, Hořovicko, Sokol Králův Dvůr, Zdice (5 účastníků)
21.6. – Neumětely - 1.Neumětely 2.Hostomice 3.Loděnice 4.Chyňava 5.Hudlice 6.Svatá 

Pořadatel musí dbát všech doporučení a nařízení Vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví ohledně počtu účastníků turnaje.

VV FAČR - změna SOUTĚŽNÍHO a PŘESTUPNÍHO ŘÁDU
DŮLEŽITÉ info ZDE

AKTUÁLNÍ DESATERO CHOVÁNÍ NA HŘIŠTI - zdroj FAČR (od 11.5. 2020)
DŮLEŽITÉ info ZDE

XPS - NOVÁ FOTBALOVÁ CVIČENÍ
DŮLEŽITÉ info ZDE

Naplánujte si již nyní novou sezónu - info ZDE

Mohlo by Vás zajímat / webináře XPS / - info ZDE

ČLENSTVÍ FAČR

Vážení členové FAČR, adresujeme k Vám žádost o doplnění Vašich e-mailových adres.
Ze strany FAČR došlo k dalšímu posunutí datumu verifikace
(z 15. března letošního roku, resp. 30. června) až na 31.12. 2020.
Veškeré důležité informace najdete na webu https://clenstvi.fotbal.cz/

Další informace ZDE

POZOR - potvrďte e-mail

!!! Nábor nových rozhodčích !!!
OFS Beroun pořádá nábor nových rozhodčích.

Případní uchazeči se mohou hlásit na e-mailové adrese: info@ofsberoun.cz

Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..