Na dívky čeká turnaj v Žebráku, kluci se chystají do Mladé Boleslavi, známe pohárové finalisty, nadstavba OP starších žáků, termíny turnajů přípravek
SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun
U11 - Turnaj - MOS - finále - Mladá Boleslav - 14.5. 2024
- hřiště a čas začátku turnaje bude upřesněn po obdržení propozic turnaje.
Výběr U 11 - nominace OFS Beroun:
Vacherlohn Pavel (Tlustice), Strachota Václav, Franta Vojtěch, Janda Tobiáš, Kryštop Gabriel, Schmid Jakub (všichni ČL-U Beroun), Franěk Tadeáš (Drozdov), Průcha Ondřej, Reš Robin, Pavlicki Václav, (všichni Všeradice), Šmerda Adam, Ejem Sebastian, Červenka Tomáš, Švihálek Štěpán, Pustka Daniel (všichni Cembrit), Dufek Tobiáš, Novák Adam, Novák Jonáš, Mašek Mikuláš, Vopátek Petr (všichni FK Králův Dvůr). Náhradníci (na telefonu): Patloka Jan (Tetín), Kačírek Matyáš (Všeradice), Karel Šimon (Cembrit), Potoček David (ČL-U Beroun).
Trenéři: Franěk Karel, Červenka Petr.
V případě nemoci, zranění apod. je hráč nebo klub povinen ihned se omluvit - U 11 p. Franěk (tel. 736 111 174) !!!
Všichni nominovaní hráči si vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, brankáři veškeré vybavení.
Trasa a odjezd autobusu budou upřesněny dle propozic.
Tato nominace slouží jako omluvenka pro školu – originál omluvenky obdrží hráči v autobuse.
Nominace – WU11 – Žebrák – 15.5. 2024 - 9:00 hodin
– sraz na místě v 8:15 hodin
- Stadion Spartak Žebrák, Na Hřišti 60, 267 23 Žebrák
OFS Beroun: Tomisová Emílie /Králův Dvůr/, Kušková Kateřina /Žebrák/, Novotná Kateřina /Hýskov/, Lemonová Nela /Broumy/, Dvořáková Barbora /Lochovice/, Páclová Hana /Zdice/, Jínová Gábina /Hostomice/, Pošová Tereza /Tmaň/, Vokurková Barbora /Cembrit/.
Trenéři: Patrik Brodan, Michal Karásek
V případě nemoci, zranění apod. jsou hráčka nebo klub povinny ihned se omluvit p. Kadeřábkovi (tel.: 604 510 415) !!! Potvrzení o účasti oznamte SMS zprávou p. Kadeřábkovi nebo do WhatsApp skupiny nejpozději v neděli 12.5. 2024 do 18:00 hodin !!! Všechny nominované hráčky si na TURNAJ vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, brankářka veškeré vybavení.
STARŠÍ ŽÁCI - NADSTAVBOVÁ ČÁST JARO 2024 - OFS Beroun
OFS Beroun - 3. - 5.5. 2024 - úřední začátek v 17:00 hodin
|
|
|
|
1. kolo |
|
|
|
|
|
F1 |
Loděnice |
- |
Zdice |
so |
14:00 |
nařízení STK |
|
ČL-U Beroun B |
- |
Felbabka |
ne |
10:00 |
UMT |
U1 |
Chlumec/Hostomice |
- |
Liteň/Všeradice |
ne |
10:00 |
|
|
Praskolesy |
- |
Chodouň/ČL-U C |
so |
11:30 |
|
U2 |
Nižbor/Hýskov |
- |
Drozdov/Tlustice |
so |
14:30 |
|
|
Hudlice |
- |
Svatá/Broumy |
ne |
14:30 |
|
U3 |
Neumětely |
- |
volno |
|
|
|
|
Chrustenice |
- |
Žebrák |
so |
11:30 |
|
OFS Beroun - 10. - 12.5. 2024 - úřední začátek v 17:00 hodin |
|
|
|
2. kolo |
|
|
|
|
|
F1 |
Zdice |
- |
Felbabka |
so |
10:00 |
|
|
Loděnice |
- |
ČL-U Beroun B |
ne |
10:00 |
|
U1 |
Liteň/Všeradice |
- |
Chodouň/ČL-U C |
so |
13:00 |
|
|
Chlumec/Hostomice |
- |
Praskolesy |
ne |
10:00 |
|
U2 |
Drozdov/Tlustice |
- |
Svatá/Broumy |
st |
16:30 |
08.05.2024 |
|
Nižbor/Hýskov |
- |
Hudlice |
so |
14:30 |
|
U3 |
volno |
- |
Žebrák |
|
|
|
|
Neumětely |
- |
Chrustenice |
ne |
10:00 |
|
OFS Beroun - 17. - 19.5. 2024 - úřední začátek v 17:00 hodin |
|
|
|
3. kolo |
|
|
|
|
|
F1 |
ČL-U Beroun B |
- |
Zdice |
ne |
10:00 |
UMT |
|
Felbabka |
- |
Loděnice |
ne |
10:00 |
|
U1 |
Praskolesy |
- |
Liteň/Všeradice |
so |
11:30 |
|
|
Chodouň/ČL-U C |
- |
Chlumec/Hostomice |
pá
|
17:30 |
|
U2 |
Hudlice |
- |
Drozdov/Tlustice |
ne |
14:30 |
|
|
Svatá/Broumy |
- |
Nižbor/Hýskov |
ne |
11:30 |
|
U3 |
Chrustenice |
- |
volno |
|
|
|
|
Žebrák |
- |
Neumětely |
ne |
10:00 |
|
OFS Beroun - 24. - 26.5. 2024 - úřední začátek v 17:00 hodin |
|
|
|
4. kolo |
|
|
|
|
|
F1 |
Zdice |
- |
Loděnice |
so |
10:00 |
|
|
Felbabka |
- |
ČL-U Beroun B |
ne |
10:00 |
|
U1 |
Liteň/Všeradice |
- |
Chlumec/Hostomice |
so |
13:00 |
|
|
Chodouň/ČL-U C |
- |
Praskolesy |
pá |
17:30 |
|
U2 |
Drozdov/Tlustice |
- |
Nižbor/Hýskov |
st |
16:30 |
22.05.2024 |
|
Svatá/Broumy |
- |
Hudlice |
ne |
11:30 |
|
U3 |
volno |
- |
Neumětely |
|
|
|
|
Žebrák |
- |
Chrustenice |
so |
10:00 |
|
OFS Beroun – 31.5. - 2.6. 2024 - úřední začátek v 17:00 hodin |
|
|
|
5. kolo |
|
|
|
|
|
F1 |
Felbabka |
- |
Zdice |
ne |
10:00 |
|
|
ČL-U Beroun B |
- |
Loděnice |
ne |
10:00 |
UMT |
U1 |
Chodouň/ČL-U C |
- |
Liteň/Všeradice |
pá |
17:30 |
|
|
Praskolesy |
- |
Chlumec/Hostomice |
so |
11:30 |
|
U2 |
Svatá/Broumy |
- |
Drozdov/Tlustice |
ne |
11:30 |
|
|
Hudlice |
- |
Nižbor/Hýskov |
ne |
14:30 |
|
U3 |
Žebrák |
- |
volno |
|
|
|
|
Chrustenice |
- |
Neumětely |
so |
11:30 |
|
OFS Beroun - 7. - 9.6. 2024 - úřední začátek v 17:00 hodin |
|
|
|
6. kolo |
|
|
|
|
|
F1 |
Zdice |
- |
ČL-U Beroun B |
ne |
10:00 |
regulérnost |
|
Loděnice |
- |
Felbabka |
ne |
10:00 |
regulérnost |
U1 |
Liteň/Všeradice |
- |
Praskolesy |
so |
13:00 |
|
|
Chlumec/Hostomice |
- |
Chodouň/ČL-U C |
ne |
10:00 |
|
U2 |
Drozdov/Tlustice |
- |
Hudlice |
st |
16:30 |
05.06.2024 |
|
Nižbor/Hýskov |
- |
Svatá/Broumy |
so |
14:30 |
|
U3 |
volno |
- |
Chrustenice |
|
|
|
|
Neumětely |
- |
Žebrák |
ne |
10:00 |
|
Pohár FAČR – okresní kolo – 2023 / 2024 – 3. kolo – SF – středa – 24.4. 2024:
č. 13 - Všeradice – Trubín 2:3 /1:1/
č. 14 - Zadní Třebaň – Hudlice 2:3 /1:3/
Pohár FAČR – okresní kolo – 2023 / 2024 – 4. kolo – FINÁLE – středa – 29.5. 2024 – 18:00 hodin:
č. 15 - HUDLICE – TRUBÍN
Pozn.: finále v souladu s TL pro jaro 2024, RMS 2023/2024, část II. a přílohou č.7
U12 - Krajské finále MOS SKFS - úterý 23.4. 2024 - areál TJ Slavia RADONICE
Beroun – Nymburk 1:2 (Pintíř)
Beroun – Kutná Hora 5:1 (Duras 2, Hanzal, Sakač, Nedvěd)
Beroun – Příbram 0:1
PB - KH 3:2 / PB - NB 5:1 / KH - NB 5:0
Pořadí:
1. Příbram, 2. Beroun, 3. Kutná Hora, 4. Nymburk
Nejlepší střelec turnaje: Vincent Duras
Sestava OFS Beroun:
Rada Alfréd (ČL-U Beroun), Hájek Tadeáš, Duras Vincent, Sakač Mikuláš, Mareš Štěpán (všichni Cembrit), Pintíř Tomáš, Seidl Josef, Zavadil Adam, Hanzal Lukáš, Vokáč Patrik (všichni FK Králův Dvůr), Švamberk Vrtin Adam (Tlustice), Nedvěd Josef (Zdice), Hošek Jakub (Komárov).
Trenéři: Vokáč David, Mareš Lubomír.
-jk-
TERMÍNY TURNAJŮ PŘÍPRAVEK – jaro 2024 /ZMĚNY/
Losovací aktiv přípravek – čtvrtek 29. února 2024 – TMAŇ – Kulturní dům
STARŠÍ PŘÍPRAVKA - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
Skupina Q1:
ČL-U Beroun A (14.4. – 14:00), Žebrák A (21.4.), Hostomice/Chlumec (5.5. – 15:00), Králův Dvůr A (12.5. – 14:30), Tlustice A (19.5.), Všeradice (26.5.)
Skupina Q2:
Králův Dvůr B (7.4. – 14:00), Komárov (14.4.), Chrustenice (21.4.), Cembrit C (28.4. – 14:30), Cembrit A (12.5. – 14:30), Zdice (26.5.)
Skupina P1:
Cembrit B (14.4. – 14:00), Broumy A (21.4.), Praskolesy (28.4.), Loděnice (5.5. – 14:00), Drozdov A (12.5.), ČL-U Beroun B (19.5. – 13:00)
Skupina P2:
Karlštejn/Liteň (21.4. – 14:00), Zaječov (5.5.), Nižbor (12.5.), Drozdov B (19.5.), Svatá (26.5.)
Skupina P3:
Tmaň (7.4.), Felbabka A (14.4.), Žebrák B (5.5.), Felbabka B (12.5.), Hýskov (25.5.)
Skupina P4:
Broumy B (7.4.), Hořovice (14.4.), Lochovice (28.4.), Tlustice B (5.5.), Chodouň (19.5. – 14:00)
Skupina FINÁLE – 1.-3. místo Q1, 1.-3. místo Q2 (1.6. / 2.6. 2024)
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
Skupina Q1:
ČL-U Beroun A (6.4. – 9:30), Králův Dvůr A (20.4.), Hostomice (27.4.), Loděnice A (5.5.), Drozdov (11.5.), Karlštejn (25.5. – 9:00)
Skupina Q2:
Cembrit A (6.4. – 14:00), Cembrit C (13.4. – 9:00), Komárov (27.4. – 14:00), Tmaň (11.5. – 9:30), Zdice A (19.5.), Svatá (25.5.)
Skupina P1:
ČL-U Beroun C (20.4.), Všeradice (28.4. – 9:00), Hýskov (4.5. – 9:00), Chyňava (25.5. – 9:00), Mořina (1.6.), ČL-U Beroun B (8.6. – 14:00),
Skupina P2:
Králův Dvůr C (13.4. – 14:00), Zdice B (27.4.), Zaječov (11.5.), Králův Dvůr B (18.5.), Cembrit B (25.5. – 14:00), Žebrák (1.6.)
Skupina P3:
Cembrit D (6.4. – 9:00), Chodouň (14.4. – 14:00), Loděnice B (27.4. – 14:00), Liteň (4.5. – 9:30), Lochovice (11.5. – 9:00), Broumy (1.6.)
Skupina FINÁLE – 1.-3. místo Q1, 1.-3. místo Q2 (1.6. / 2.6. 2024)
MINI PŘÍPRAVKA - pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin
Skupina J1:
Cembrit A (6.4. – 14:00), Cembrit B (13.4. – 9:00), Komárov (27.4. – 14:00), Loděnice (5.5.), ČL-U Beroun A (11.5.), Svatá (25.5.)
Skupina J2:
ČL-U Beroun B (6.4. – 9:30), Nový Jáchymov (13.4.), Zdice (27.4.), Všeradice (4.5.), Tmaň (11.5. – 9:30), Chyňava (18.5.)
Skupina J3:
Hýskov (6.4.), ČL-U Beroun C (13.4. – 14:00), Králův Dvůr A (4.5.), Zaječov (11.5.), Králův Dvůr B (25.5. – 14:30), Žebrák (1.6.)
Skupina J4:
Praskolesy (28.4. – 14:00), Liteň (4.5. – 9:30), Lochovice (11.5. – 9:00), Újezd (18.5.), Cerhovice (25.5.), Broumy (1.6.)
Pozn.: případné nesrovnalosti hlaste IHNED (!) sekretáři OFS !!!
VALNÁ HROMADA OFS BEROUN
- úterý - 27. února 2024 - TMAŇ
- bližší info ZDE
SOUTĚŽE – JARNÍ ČÁST – 2023 – 2024 – začátek:
TERMÍNOVÁ LISTINA – OFS Beroun – JARO 2024 – k dispozici na webu OFS Beroun a Úřední desce (portál FAČR).
SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun
GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN
PŘÁTELSKY
HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE