uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Květen 2022>>
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

AKTUALITY
2022-01-11 15:03:01
Výběry U-10 čeká turnaj v Dolních Břežanech, děvčata hrála i v Milovicích, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, rozlosováno pohárové semifinále

Výběry OFS - U-10
- TRÉNINK pro ročníky 2012-2013
:
 
- 15. ledna 2022 - 10:30 hodin (Sportovní hala Hořovice - Ke Stadionu 1385, 268 01 Hořovice)
- širší nominace: Pintíř Tomáš, Mareš Alex, Zavadil Adam (všichni FK Králův Dvůr), Dušánek Josef, Nedvěd Josef (oba Zdice), Kunc Štěpán, Šindelář Vojtěch, Křikava Tadeáš, Cinthula Thomas (všichni Žebrák), Hájek Tadeáš (Svatá), Franěk Tadeáš (Drozdov), Kulhavý Matyáš, Novák Petr, Reš Robin (všichni Všeradice).
- příp. další info a omluvenky - D. Zítka (734 505 233)
- Turnaj - MOS (skupina B):
- 22. ledna 2022
- 9:00 hodin (nafukovací hala Dolní Břežany - Ke Zvoli 311, 252 41 Dolní Břežany)

MEZIOKRESNÍ TURNAJ VÝBĚRŮ OFS DÍVEK „U-14“ V MILOVICÍCH - SOBOTA 18.12. 2021:

Výsledky:
Beroun – Praha západ 1:1 (Sára Štefanová), Beroun- Rakovník 0:3, Beroun – Příbram 0:3.
Ostatní výsledky ve skupině:
Rakovník – Příbram 1:2, Praha západ – Příbram 2:4, Rakovník – Praha západ 3:0.
Pořadí ve skupině:
1. Příbram, 2. Rakovník, 3. Praha západ, 4. Beroun.
Utkání o 7.místo:
Beroun - Nymburk 2:2 na PK 2:1 (Sára Štefanová, Eliška Laštovičková).
Nejlepší hráčkou družstva byla vyhlášena Ivana Vaculíková.
Sestava:
Nikola Neumannová (Tetín), Eliška Laštovičková (Všeradice), Vanda Jelenová (Tlustice), Kateřina Douděrová (Svatá), Ivana Vaculíková (Chlumec), Zuzana Lencová (Neumětely), Ema Schovánková (Broumy), Nela Staňková (Zdice), Berta Masáková (Liteň), Sára Štefanová (Komárov), Kateřina Chvojková (Felbabka), Anna Ptáčková (Chodouň). Trenéři Jan Kozel, Daniel Zítka.
Celkové pořadí turnaje:
1. Příbram, 2. Praha východ, 3. Kutná Hora, 4. Rakovník, 5. Kolín, 6. Praha západ, 7. Beroun, 8. Nymburk, 9. Benešov.

OFS Beroun - dívky - turnaj v Milovicích 

POZOR:

INFO  - Činnost pořadatelské služby se řídí epidemiologickými opatřeními MZČR.
ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ - pro MLÁDEŽ (formát PDF – ke stažení – viz odkaz)
http://ofsberoun.cz/files/docu/cestne-prohlaseni-covid-1.pdf

NOVÁ OPATŘENÍ - aktualizace 26.11. 2021
zdroj FAČR - info ZDE

ČUS - stanovisko (30.11. 2021) ZDE

LOS - Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - 2. okresní kolo - 15.9. 2021:
HUDLICE - TRUBÍN 5:2, ZAJEČOV - ŽEBRÁK 3:4, VŠERADICE - HOSTOMICE 7:1, ZADNÍ TŘEBAŇ - CHYŇAVA 5:3
Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - semifinále - JARO 2022
Hudlice Žebrák
Všeradice Zadní Třebaň

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

Seznam hlášených / schválených přátelských utkání (turnajů)

???

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

2021-12-20 10:42:06
Výběry hrály na turnaji v Plzni, děvčata vyhrála v Benešově, hrála i v Milovicích, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, rozlosováno pohárové semifinále

PF 2022

MEZIOKRESNÍ TURNAJ VÝBĚRŮ OFS DÍVEK „U-14“ V MILOVICÍCH - SOBOTA 18.12. 2021
:

Výsledky:
Beroun – Praha západ 1:1 (Sára Štefanová), Beroun- Rakovník 0:3, Beroun – Příbram 0:3.
Ostatní výsledky ve skupině:
Rakovník – Příbram 1:2, Praha západ – Příbram 2:4, Rakovník – Praha západ 3:0.
Pořadí ve skupině:
1. Příbram, 2. Rakovník, 3. Praha západ, 4. Beroun.
Utkání o 7.místo:
Beroun - Nymburk 2:2 na PK 2:1 (Sára Štefanová, Eliška Laštovičková).
Nejlepší hráčkou družstva byla vyhlášena Ivana Vaculíková.
Sestava:
Nikola Neumannová (Tetín), Eliška Laštovičková (Všeradice), Vanda Jelenová (Tlustice), Kateřina Douděrová (Svatá), Ivana Vaculíková (Chlumec), Zuzana Lencová (Neumětely), Ema Schovánková (Broumy), Nela Staňková (Zdice), Berta Masáková (Liteň), Sára Štefanová (Komárov), Kateřina Chvojková (Felbabka), Anna Ptáčková (Chodouň). Trenéři Jan Kozel, Daniel Zítka.
Celkové pořadí turnaje:
1. Příbram, 2. Praha východ, 3. Kutná Hora, 4. Rakovník, 5. Kolín, 6. Praha západ, 7. Beroun, 8. Nymburk, 9. Benešov.

OFS Beroun - dívky - turnaj v Milovicích 

Výběry OFS – U11 a U12 – neděle – 21.11. 2021 – Plzeň:
Výsledky (areál SK Petřín Plzeň):
U-11
OFS Beroun - OFS Klatovy 0:0;  - OFS Plzeň - město 3:3 (Novák, Roydev, Kovač);  - OFS Plzeň - sever 2:2 (Zavadil, Novák).
U-12
OFS Beroun - OFS Klatovy 2:3 (Šteňo, Boubín);  - OFS Plzeň - město 2:0 (Boubín 2);  - OFS Plzeň - sever 3:1 (Hubáček, Grau, Pokorný).

OFS-1 

OFS-2 

FOTO ke shlédnutí ZDE

PŘÁTELSKÝ MEZIOKRESNÍ TURNAJ DÍVEK V BENEŠOVĚ - STŘEDA 3.11. 2021:

První přátelský turnaj výběrů OFS děvčat se uskutečnil ve středu 3. listopadu v Benešově.
Naše děvčata si z Benešova odvážejí vítězství z obou věkových kategorií !!!

U14
Výsledky:
Praha západ - Beroun 0:1 (Schovánková), Beroun - Praha západ 3:0 (Havlíčková, Chvojková 2x); Beroun - Benešov 1:0 (Chvojková), Benešov - Beroun 0:0; Beroun - Praha východ 1:1 (Havlíčková), Praha východ - Beroun 1:1 (Štefanová).

Pořadí:
1. Beroun – 12 bodů, 2. Praha východ – 11 bodů, 3. Benešov – 8 bodů, 4. Praha západ – 1 bod.
Sestava:
Ema Schovánková (Broumy), Anička Ptáčková (Chodouň), Tereza Havlíčková (Hudlice), Eliška Nováková (Všeradice), Gabriela Jonáková (Cembrit Beroun), Radka Hadrabová (Hořovice), Sára Štefanová (Komárov), Kateřina Chvojková (Felbabka), Nikola Neumannová (Tetín), Ivana Vaculíková (Chlumec).

Trenéři: Miroslava Lodeová, Jan Kozel - GTM OFS Beroun

OFS Beroun - 1. místo

U11
Výsledky:
Benešov A - Beroun 0:4 (Staňková, Jelenová, Douděrová 2x), Beroun - Benešov A 6:0 (Pánková 3x, Douděrová 2x, Jelenová); Beroun - Benešov B 8:0 (Permanová 5x, Douděrová 2x, Jelenová), Benešov B - Beroun 2:4 (Lencová, Jelenová, Douděrová, Pánková); Beroun - Praha západ 3:3 (Staňková 2x, Permanová), Praha západ - Beroun 1:1 (Staňková).

Pořadí:
1.- 2. Beroun – 14 bodů, 1.- 2. Praha západ – 14 bodů, 3. Benešov A, 4. Benešov B.
Sestava:
Nikola Pánková (Hudlice), Vanda Jelenová, Štěpánka Permanová (Tlustice), Zuzana Lencová (Neumětely), Nela Staňková (Zdice), Kateřina Douděrová (Svatá).

Trenéři: Antonín Havlíček, Daniel Zítka.

POZOR:

INFO  - Činnost pořadatelské služby se řídí epidemiologickými opatřeními MZČR.
ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ - pro MLÁDEŽ (formát PDF – ke stažení – viz odkaz)
http://ofsberoun.cz/files/docu/cestne-prohlaseni-covid-1.pdf

NOVÁ OPATŘENÍ - aktualizace 26.11. 2021
zdroj FAČR - info ZDE

ČUS - stanovisko (30.11. 2021) ZDE

LOS - Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - 2. okresní kolo - 15.9. 2021:
HUDLICE - TRUBÍN 5:2, ZAJEČOV - ŽEBRÁK 3:4, VŠERADICE - HOSTOMICE 7:1, ZADNÍ TŘEBAŇ - CHYŇAVA 5:3
Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - semifinále - JARO 2022
Hudlice Žebrák
Všeradice Zadní Třebaň

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

Seznam hlášených / schválených přátelských utkání (turnajů)

???

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

2021-12-13 20:02:14
Výběry hrály na turnaji v Plzni, děvčata vyhrála v Benešově a míří do Milovic, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, rozlosováno pohárové semifinále

MEZIOKRESNÍ TURNAJ VÝBĚRŮ OFS DÍVEK „U-14“ V MILOVICÍCH - SOBOTA 18.12. 2021 - od 9 hodin:

Kategorie U-14.
Výběry OFS: Benešov, Praha-Západ, Praha-Východ, Kolín, Nymburk, Kutná Hora, Příbram, Rakovník a Beroun.
Utkání se odehrají v hale MILTEN (Sportovní 588, 289 23 Milovice – Mladá).
Nominace:

Eliška Laštovičková, Eliška Nováková (obě Všeradice), Vanda Jelenová (Tlustice), Štěpánka Permanová (Hořovice), Kateřina Douděrová, Markéta Fišerová (obě Svatá), Viktorie Veselá, Ivana Vaculíková (obě Chlumec), Zuzana Lencová (Neumětely), Nicol Pánková (Hudlice), Ema Schovánková (Broumy), Nela Staňková (Zdice), Simona Lešnerová (Žebrák), Berta Masáková (Liteň), Sára Štefanová (Komárov), Kateřina Chvojková (Felbabka), Nikola Neumannová (Tetín), Anna Ptáčková (Chodouň).

Za účast všech nominovaných hráček zodpovídá oddíl !!! 

Všechny nominované hráčky na TURNAJ si vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky /UMT – doporučená obuv – turfy/, chrániče, brankářky rukavice. Prosíme, aby hráčky 12 let a starší měly doklad o bezinfekčnosti na COVID-19 v souladu s platným aktuálním opatřením vlády a ministerstva zdravotnictví (certifikáty na platné očkování, nebo negativní PCR test, nebo potvrzení o prodělání nemoci, od které neuplynulo 180 dní).

Trasa autobusu:
- odjezd v sobotu 18.12. 2021 v 7:00 hodin (Hořovice – Spol. dům), 7:05 (Žebrák – čerpací stanice Kapr Oil), 7:20 (Zdice – Sportovní hala), 7:30 (Králův Dvůr – U Tří zvonků), 7:40 (Beroun – zastávka Delvita / u pily) – návrat po skončení turnaje po stejné trase.
Potvrzení o účasti (rovněž omluvy) a místa nástupu hráčky do autobusu oznamte SMS zprávou p. Zítkovi (tel.: 733 385 317
).

Výběry OFS – U11 a U12 – neděle – 21.11. 2021 – Plzeň:
Výsledky (areál SK Petřín Plzeň):
U-11
OFS Beroun - OFS Klatovy 0:0;  - OFS Plzeň - město 3:3 (Novák, Roydev, Kovač);  - OFS Plzeň - sever 2:2 (Zavadil, Novák).
U-12
OFS Beroun - OFS Klatovy 2:3 (Šteňo, Boubín);  - OFS Plzeň - město 2:0 (Boubín 2);  - OFS Plzeň - sever 3:1 (Hubáček, Grau, Pokorný).

OFS-1 

OFS-2 

FOTO ke shlédnutí ZDE

PŘÁTELSKÝ MEZIOKRESNÍ TURNAJ DÍVEK V BENEŠOVĚ - STŘEDA 3.11. 2021:

První přátelský turnaj výběrů OFS děvčat se uskutečnil ve středu 3. listopadu v Benešově.
Naše děvčata si z Benešova odvážejí vítězství z obou věkových kategorií !!!

U14
Výsledky:
Praha západ - Beroun 0:1 (Schovánková), Beroun - Praha západ 3:0 (Havlíčková, Chvojková 2x); Beroun - Benešov 1:0 (Chvojková), Benešov - Beroun 0:0; Beroun - Praha východ 1:1 (Havlíčková), Praha východ - Beroun 1:1 (Štefanová).

Pořadí:
1. Beroun – 12 bodů, 2. Praha východ – 11 bodů, 3. Benešov – 8 bodů, 4. Praha západ – 1 bod.
Sestava:
Ema Schovánková (Broumy), Anička Ptáčková (Chodouň), Tereza Havlíčková (Hudlice), Eliška Nováková (Všeradice), Gabriela Jonáková (Cembrit Beroun), Radka Hadrabová (Hořovice), Sára Štefanová (Komárov), Kateřina Chvojková (Felbabka), Nikola Neumannová (Tetín), Ivana Vaculíková (Chlumec).

Trenéři: Miroslava Lodeová, Jan Kozel - GTM OFS Beroun

OFS Beroun - 1. místo

U11
Výsledky:
Benešov A - Beroun 0:4 (Staňková, Jelenová, Douděrová 2x), Beroun - Benešov A 6:0 (Pánková 3x, Douděrová 2x, Jelenová); Beroun - Benešov B 8:0 (Permanová 5x, Douděrová 2x, Jelenová), Benešov B - Beroun 2:4 (Lencová, Jelenová, Douděrová, Pánková); Beroun - Praha západ 3:3 (Staňková 2x, Permanová), Praha západ - Beroun 1:1 (Staňková).

Pořadí:
1.- 2. Beroun – 14 bodů, 1.- 2. Praha západ – 14 bodů, 3. Benešov A, 4. Benešov B.
Sestava:
Nikola Pánková (Hudlice), Vanda Jelenová, Štěpánka Permanová (Tlustice), Zuzana Lencová (Neumětely), Nela Staňková (Zdice), Kateřina Douděrová (Svatá).

Trenéři: Antonín Havlíček, Daniel Zítka.

POZOR:

INFO  - Činnost pořadatelské služby se řídí epidemiologickými opatřeními MZČR.
ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ - pro MLÁDEŽ (formát PDF – ke stažení – viz odkaz)
http://ofsberoun.cz/files/docu/cestne-prohlaseni-covid-1.pdf

NOVÁ OPATŘENÍ - aktualizace 22.11. 2021
zdroj FAČR - info ZDE

ČUS - stanovisko (22.11. 2021) ZDE

LOS - Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - 2. okresní kolo - 15.9. 2021:
HUDLICE - TRUBÍN 5:2, ZAJEČOV - ŽEBRÁK 3:4, VŠERADICE - HOSTOMICE 7:1, ZADNÍ TŘEBAŇ - CHYŇAVA 5:3
Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - semifinále - JARO 2022
Hudlice Žebrák
Všeradice Zadní Třebaň

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

Seznam hlášených / schválených přátelských utkání (turnajů)

???

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

2021-12-02 19:02:38
Výběry hrály na turnaji v Plzni, děvčata vyhrála v Benešově, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, rozlosováno pohárové semifinále

Výběry OFS – U11 a U12 – neděle – 21.11. 2021 – Plzeň:
Výsledky (areál SK Petřín Plzeň):
U-11
OFS Beroun - OFS Klatovy 0:0;  - OFS Plzeň - město 3:3 (Novák, Roydev, Kovač);  - OFS Plzeň - sever 2:2 (Zavadil, Novák).
U-12
OFS Beroun - OFS Klatovy 2:3 (Šteňo, Boubín);  - OFS Plzeň - město 2:0 (Boubín 2);  - OFS Plzeň - sever 3:1 (Hubáček, Grau, Pokorný).

OFS-1 

OFS-2 

PŘÁTELSKÝ MEZIOKRESNÍ TURNAJ DÍVEK V BENEŠOVĚ - STŘEDA 3.11. 2021:

První přátelský turnaj výběrů OFS děvčat se uskutečnil ve středu 3. listopadu v Benešově.
Naše děvčata si z Benešova odvážejí vítězství z obou věkových kategorií !!!

U14
Výsledky:
Praha západ - Beroun 0:1 (Schovánková), Beroun - Praha západ 3:0 (Havlíčková, Chvojková 2x); Beroun - Benešov 1:0 (Chvojková), Benešov - Beroun 0:0; Beroun - Praha východ 1:1 (Havlíčková), Praha východ - Beroun 1:1 (Štefanová).

Pořadí:
1. Beroun – 12 bodů, 2. Praha východ – 11 bodů, 3. Benešov – 8 bodů, 4. Praha západ – 1 bod.
Sestava:
Ema Schovánková (Broumy), Anička Ptáčková (Chodouň), Tereza Havlíčková (Hudlice), Eliška Nováková (Všeradice), Gabriela Jonáková (Cembrit Beroun), Radka Hadrabová (Hořovice), Sára Štefanová (Komárov), Kateřina Chvojková (Felbabka), Nikola Neumannová (Tetín), Ivana Vaculíková (Chlumec).

Trenéři: Miroslava Lodeová, Jan Kozel - GTM OFS Beroun

OFS Beroun - 1. místo

U11
Výsledky:
Benešov A - Beroun 0:4 (Staňková, Jelenová, Douděrová 2x), Beroun - Benešov A 6:0 (Pánková 3x, Douděrová 2x, Jelenová); Beroun - Benešov B 8:0 (Permanová 5x, Douděrová 2x, Jelenová), Benešov B - Beroun 2:4 (Lencová, Jelenová, Douděrová, Pánková); Beroun - Praha západ 3:3 (Staňková 2x, Permanová), Praha západ - Beroun 1:1 (Staňková).

Pořadí:
1.- 2. Beroun – 14 bodů, 1.- 2. Praha západ – 14 bodů, 3. Benešov A, 4. Benešov B.
Sestava:
Nikola Pánková (Hudlice), Vanda Jelenová, Štěpánka Permanová (Tlustice), Zuzana Lencová (Neumětely), Nela Staňková (Zdice), Kateřina Douděrová (Svatá).

Trenéři: Antonín Havlíček, Daniel Zítka.

POZOR:

INFO  - Činnost pořadatelské služby se řídí epidemiologickými opatřeními MZČR.
ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ - pro MLÁDEŽ (formát PDF – ke stažení – viz odkaz)
http://ofsberoun.cz/files/docu/cestne-prohlaseni-covid-1.pdf

NOVÁ OPATŘENÍ - aktualizace 22.11. 2021
zdroj FAČR - info ZDE

ČUS - stanovisko (22.11. 2021) ZDE

LOS - Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - 2. okresní kolo - 15.9. 2021:
HUDLICE - TRUBÍN 5:2, ZAJEČOV - ŽEBRÁK 3:4, VŠERADICE - HOSTOMICE 7:1, ZADNÍ TŘEBAŇ - CHYŇAVA 5:3
Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - semifinále - JARO 2022
Hudlice Žebrák
Všeradice Zadní Třebaň

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

Seznam hlášených / schválených přátelských utkání (turnajů)

???

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

stránka: 1 2 3 4
Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..