uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Květen 2022>>
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

AKTUALITY
2022-03-23 18:23:53
Mládež má nabitý program, přípravky se sešly na Svaté, děvčata jedou do Rakovníka, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, rozlosováno pohárové semifinále

Výběry OFS U-11 a U-12:
OFS Beroun pořádá pod záštitou SKFS dne 6.4. 2022 od 9 hodin v Hořovicích meziokresní turnaj mládežnických výběrů U11 a U12 za účasti OFS BEROUN, OFS Mělník, OFS Rakovník a OFS Kladno.
Časový rozpis zápasů:
- 9:00 hod. Beroun–Rakovník, 9:50 hod. Mělník–Kladno, 10:40 hod. Beroun–Kladno, 11:30 hod. Mělník–Rakovník, 12:20 hod. Beroun–Mělník, 13:10 hod. Kladno–Rakovník.

Výběry OFS   MOS-WU14 – 30.3. 2022 – Rakovník
Nominace hráček:
Jonáková Gabriela-2010-Cembrit, Schovánková Ema-2010-Broumy, Vaculíková Ivana-2008-Zdice, Štefanová Sára-2009-Komárov, Neumannová Nikola-2008-Tetín, Tótová Alice-2010-Neumětely, Douděrová Kateřina-2010-Svatá, Zalabáková Lucie-2010-ČL-U Beroun, Nováková Eliška-2010-Všeradice, Staňková Nela-2009-Zdice, Permanová Štěpánka-2010-Tlustice, Havlíčková Tereza-2010-Hudlice, Chvojková Kateřina-2008-Felbabka.

- hřiště – TJ Tatran Rakovník (tráva, příp. UMT)
- začátek – 9:00 hodin
- trenéři – Jan Kozel, Jiří Vaculík
- vedoucí – Jan Knotek, Lukáš Kadeřábek
- účastníci: OFS Rakovník, OFS BEROUN, OFS Příbram, OFS Praha – západ.

V případě nemoci, zranění apod. je hráčka nebo klub povinen ihned se omluvit !!! Všechny nominované hráčky na turnaj si vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), vhodnou obuv na oba povrchy, vhodné oblečení pod dres, chrániče, brankářky veškeré vybavení.
Trasa autobusu:   odjezd ve středu 30.3. 2022 – 7:00 hod. (Hořovice – Spol. Dům), 7:05 (Žebrák – čerpací stanice Kapr Oil), 7:15 (Zdice – Sportovní hala), 7:25 (Kr. Dvůr – U Tří zvonků), 7:30 (Beroun – zastávka Delvita/ u pily) – návrat po skončení turnaje po stejné trase.
Tato nominace slouží jako omluvenka pro školu – originál omluvenky obdrží hráčky v autobuse.
Zveme trenéry a rodiče, můžete se svézt autobusem a podpořit hráče při turnaji.

JARNÍ losovací aktiv přípravek:
Svatá - čtvrtek - 17. března 2022

Zařazení klubů do skupin (abecedně řazeno) + TERMÍNY + ZMĚNY:

STARŠÍ přípravka
Skupina „FA“
– 6 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit A (15.5.), ČL-U Beroun A (10.4.), Chrustenice (5.6.), Králův Dvůr A (30.4.), Králův Dvůr B (29.5.), Zdice A (21.5. – 9:00)
Skupina „FB“ – 6 účastníků – začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit B (29.5.), Drozdov A (15.5.), Komárov (17.4.), Liteň (22.5.), Všeradice (10.4.), Žebrák A (24.4.)
Skupina „UA“ – 5 účastníků – začátky turnajů v 10 hodin:
Broumy / Svatá (15.5. – Svatá), ČL-U Beroun B (24.4.), Chlumec (29.5.), Tetín (22.5.), Tlustice (1.5.)
Skupina „UB“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Hostomice / Felbabka (17.4. – Felbabka), Hudlice A (1.5.), Hudlice B (15.5.), Chodouň (8.5. – 13:30), Chyňava (28.5. – 13:30)
Skupina „UC“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Drozdov B (29.5. – 14:00), Loděnice (24.4.), Hýskov (22.5.), Nižbor (8.5.), Zdice B (15.5. – 14:00)
Skupina „UD“ – 4 účastníci – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Lochovice (15.5. – 15:00), Neumětely (1.5.), Zaječov (17.4.), Žebrák B (24.4.)
MLADŠÍ přípravka
Skupina „FA“
– 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů ve 14 hodin:
Cembrit B (28.5.), ČL-U Beroun A (23.4.), Králův Dvůr A (7.5. – 10:00), Králův Dvůr B (21.5. – 10:00), Svatá (4.6.)
Skupina „FB“ – 5 účastníků – začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit A (9.4.), Drozdov (30.4.), Hostomice (28.5.), Komárov (14.5.), Žebrák (23.4.)
Skupina „UA“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů ve 14 hodin:
ČL-U Beroun B (9.4.), Hýskov (21.5.), Loděnice (14.5.), Tmaň (4.6. – 10:00), Zdice (7.5.)
Skupina „UB“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 11 hodin:
Broumy (16.4.), Felbabka (9.4. – 10:00), Lochovice (14.5. – 10:00), Tlustice (30.4.), Všeradice (7.5.)
Skupina „UC“ – 4 účastníci – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů ve 13 hodin:
Cembrit C (9.4.), Hořovice (21.5. – 10:00), Chodouň (7.5.), Karlštejn (23.4.)
MINI přípravka
Skupina „J-A“
– 6 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit B (28.5. – 14:00), ČL-U Beroun A (23.4. – 14:00), Králův Dvůr A (7.5.), Králův Dvůr B (21.5.), Svatá A (14.5. – 14:00), Svatá B (4.6.)
Skupina „J-B“
– 6 účastníků – začátky turnajů v 10 hodin:
Cembrit A (9.4.), Drozdov (30.4.), Hostomice (28.5.), Chodouň (7.5.), Komárov (14.5.), Žebrák (23.4.)
Skupina „J-C“ – 5 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů ve 14 hodin:
ČL-U Beroun B (9.4.), Hýskov (21.5.), Loděnice (14.5.), Tmaň (4.6. – 10:00), Zdice (7.5.)
Skupina „J-D“ – 6 účastníků – pokud není uvedeno jinak, jsou začátky turnajů v 9 hodin:
Broumy (16.4.), Chrustenice (4.6. – 10:00), Tlustice (30.4.), Všeradice A (7.5.), Všeradice B (21.5.), Zaječov (28.5.)

Pozn.: případné nesrovnalosti neprodleně nahlaste sekretáři OFS !

PROGRAM FOTBALOVÉ MLÁDEŽE v příštích dnech:

Kategorie U12/11
-  úterý 29.3. 2022 v 16:30 hod. - trénink žáci / přípravka, výběr OFS Beroun, UMT SK Hořovice
- nominace:

U12
Příjmení a jméno -
Klub - Ročník
Průša Milan - Hořovice - 2010
Palek Dominik - Hořovice - 2010
Milan Velič - Hořovice - 2011
Hovorka Tomáš - Hořovice - 2010
Abrahám Jakub - Hořovice - 2010
Kořínek Michal - Chodouň - 2010
Škroch Matyáš - Neumětely - 2010
Kareš Milan - Neumětely - 2010
Pospíšil Matyáš - Cembrit - 2010
Hubáček Milan - Zdice - 2010
Akštein Jakub - Zdice - 2010
Pokorný Tomáš - FK Králův Dvůr - 2010
Novák Matěj - FK Králův Dvůr - 2010
Dvořák Filip - FK Králův Dvůr - 2010
Ludrovský Oliver - FK Králův Dvůr - 2010
Boubín Radim - FK Králův Dvůr - 2010
Konopáč Matěj - Loděnice - 2010
Grau Jakub - Loděnice - 2010
Zlatník Jan - Sokol Král. Dvůr - 2010
Šinkner Kryštof - Sokol Král. Dvůr - 2010
Slaboch Martin - ČL-U Beroun - 2010
Hrebeň Daniel - ČL-U Beroun - 2010

U11
Příjmení a jméno -
Klub  - Ročník
Stěnička Filip - ČL-U Beroun - 2011
Janů Adam - ČL-U Beroun - 2011
Roydev Nikola - ČL-U Beroun - 2011
Rada Alfréd   (B) - ČL-U Beroun - 2012
Kunz Jakub - ČL-U Beroun - 2012
Chalupecký Marek - ČL-U Beroun - 2011
Růžička Jaroslav - Všeradice - 2011
Laštovička Mikuláš - Všeradice - 2011
Pintíř Tomáš - FK Králův Dvůr - 2012
Mareš Alex - FK Králův Dvůr - 2012
Zavadil Adam - FK Králův Dvůr - 2012
Seidl Josef - FK Králův Dvůr - 2012
Škop David   (B) - Hořovice - 2011
Ryska Jakub - Zdice - 2011
Pos Ondřej - Zdice - 2011
Dušánek Josef - Zdice - 2012
Nedvěd Josef - Zdice - 2012
Dezort Sebastian - Cembrit - 2011
Hájek Tadeáš - Svatá - 2012
Kováč Tomáš - Žebrák - 2011
Hrabák David - Drozdov - 2011
Ježek Matěj - Drozdov - 2011
Krumphanzl Matěj - Drozdov - 2011
Opatrný Josef   (B) - Drozdov - 2011
Rohlena Matouš - Chodouň - 2011

Kategorie WU14
- středa 30.3. 2022 - meziokresní turnaj děvčat, výběr OFS Beroun, - info viz výše

Kategorie U17
- úterý 5.4. 2022 v 18:30 hod. - trénink mladšího dorostu OFS Beroun, UMT SK Hořovice

Kategorie U12/11
- středa 6.4. 2022 - meziokresní turnaj žáci / přípravka výběr OFS Beroun, UMT + tráva SK Hořovice (účast vybraných hráčů na základě nominace, která bude zveřejněna) - další info viz výše

LOS - Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - 2. okresní kolo - 15.9. 2021:
HUDLICE - TRUBÍN 5:2, ZAJEČOV - ŽEBRÁK 3:4, VŠERADICE - HOSTOMICE 7:1, ZADNÍ TŘEBAŇ - CHYŇAVA 5:3
Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - semifinále - JARO 2022
středa - 4.5. 2022 - 17:30 hodin
Hudlice
Žebrák
Všeradice Zadní Třebaň

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

2022-03-22 07:10:41
Mládež má nabitý program, přípravky se sešly na Svaté, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, rozlosováno pohárové semifinále

JARNÍ losovací aktiv přípravek:
Svatá - čtvrtek - 17. března 2022
Zařazení klubů do skupin (abecedně řazeno) + ZMĚNY:

STARŠÍ přípravka

Skupina „FA“
– 6 účastníků
Cembrit A, ČL-U Beroun A, Chrustenice, Králův Dvůr A, Králův Dvůr B, Zdice A

Skupina „FB“ – 6 účastníků
Cembrit B,Drozdov A, Komárov, Liteň, Všeradice, Žebrák A

Skupina „UA“ – 5 účastníků
Broumy / Svatá, ČL-U Beroun B, Chlumec, Tetín, Tlustice

Skupina „UB“ – 5 účastníků
Hostomice / Felbabka, Hudlice A, Hudlice B, Chodouň, Chyňava

Skupina „UC“ – 5 účastníků
Drozdov B, Loděnice, Hýskov, Nižbor, Zdice B

Skupina „UD“ – 4 účastníci
Lochovice, Neumětely, Zaječov, Žebrák B
MLADŠÍ přípravka

Skupina „FA“
– 5 účastníků
Cembrit B, ČL-U Beroun A, Králův Dvůr A, Králův Dvůr B, Svatá

Skupina „FB“ – 5 účastníků
Cembrit A, Drozdov, Hostomice, Komárov, Žebrák

Skupina „UA“ – 5 účastníků
ČL-U Beroun B, Hýskov, Loděnice, Tmaň, Zdice

Skupina „UB“ – 5 účastníků
Broumy, Felbabka, Lochovice, Tlustice, Všeradice

Skupina „UC“ – 4 účastníci
Cembrit C, Hořovice, Chodouň, Karlštejn
MINI přípravka
Skupina „J-A“
6 účastníků
Cembrit B, ČL-U Beroun A, Králův Dvůr A, Králův Dvůr B, Svatá A, Svatá B
Skupina „J-B“
6 účastníků
Cembrit A, Drozdov, Hostomice, Chodouň, Komárov, Žebrák

Skupina „J-C“ – 5 účastníků
ČL-U Beroun B, Hýskov, Loděnice, Tmaň, Zdice

Skupina „J-D“ 6 účastníků
Broumy, Chrustenice, Tlustice, Všeradice A, Všeradice B, Zaječov

PROGRAM FOTBALOVÉ MLÁDEŽE v příštích dnech:

Kategorie U12/11
-  úterý 29.3. 2022 v 16:30 hod. - trénink žáci / přípravka, výběr OFS Beroun, UMT SK Hořovice
- nominace:

U12
Příjmení a jméno -
Klub - Ročník
Průša Milan - Hořovice - 2010
Palek Dominik - Hořovice - 2010
Milan Velič - Hořovice - 2011
Hovorka Tomáš - Hořovice - 2010
Abrahám Jakub - Hořovice - 2010
Kořínek Michal - Chodouň - 2010
Škroch Matyáš - Neumětely - 2010
Kareš Milan - Neumětely - 2010
Pospíšil Matyáš - Cembrit - 2010
Hubáček Milan - Zdice - 2010
Akštein Jakub - Zdice - 2010
Pokorný Tomáš - FK Králův Dvůr - 2010
Novák Matěj - FK Králův Dvůr - 2010
Dvořák Filip - FK Králův Dvůr - 2010
Ludrovský Oliver - FK Králův Dvůr - 2010
Boubín Radim - FK Králův Dvůr - 2010
Konopáč Matěj - Loděnice - 2010
Grau Jakub - Loděnice - 2010
Zlatník Jan - Sokol Král. Dvůr - 2010
Šinkner Kryštof - Sokol Král. Dvůr - 2010
Slaboch Martin - ČL-U Beroun - 2010
Hrebeň Daniel - ČL-U Beroun - 2010

U11
Příjmení a jméno -
Klub  - Ročník
Stěnička Filip - ČL-U Beroun - 2011
Janů Adam - ČL-U Beroun - 2011
Roydev Nikola - ČL-U Beroun - 2011
Rada Alfréd   (B) - ČL-U Beroun - 2012
Kunz Jakub - ČL-U Beroun - 2012
Chalupecký Marek - ČL-U Beroun - 2011
Růžička Jaroslav - Všeradice - 2011
Laštovička Mikuláš - Všeradice - 2011
Pintíř Tomáš - FK Králův Dvůr - 2012
Mareš Alex - FK Králův Dvůr - 2012
Zavadil Adam - FK Králův Dvůr - 2012
Seidl Josef - FK Králův Dvůr - 2012
Škop David   (B) - Hořovice - 2011
Ryska Jakub - Zdice - 2011
Pos Ondřej - Zdice - 2011
Dušánek Josef - Zdice - 2012
Nedvěd Josef - Zdice - 2012
Dezort Sebastian - Cembrit - 2011
Hájek Tadeáš - Svatá - 2012
Kováč Tomáš - Žebrák - 2011
Hrabák David - Drozdov - 2011
Ježek Matěj - Drozdov - 2011
Krumphanzl Matěj - Drozdov - 2011
Opatrný Josef   (B) - Drozdov - 2011
Rohlena Matouš - Chodouň - 2011

Kategorie WU14
- středa 30.3. 2022 - meziokresní turnaj děvčat, výběr OFS Beroun, místo a čas bude upřesněno (účast vybraných hráček na základě nominace, která bude zveřejněna)

Kategorie U17
- úterý 5.4. 2022 v 18:30 hod. - trénink mladšího dorostu OFS Beroun, UMT SK Hořovice

Kategorie U12/11
- středa 6.4. 2022 - meziokresní turnaj žáci / přípravka výběr OFS Beroun, UMT + tráva SK Hořovice (účast vybraných hráčů na základě nominace, která bude zveřejněna)

LOS - Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - 2. okresní kolo - 15.9. 2021:
HUDLICE - TRUBÍN 5:2, ZAJEČOV - ŽEBRÁK 3:4, VŠERADICE - HOSTOMICE 7:1, ZADNÍ TŘEBAŇ - CHYŇAVA 5:3
Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - semifinále - JARO 2022
středa - 4.5. 2022 - 17:30 hodin
Hudlice
Žebrák
Všeradice Zadní Třebaň

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

2022-03-13 20:13:16
Mládež má nabitý program, přípravky se sejdou ve čtvrtek na Svaté, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, rozlosováno pohárové semifinále

JARNÍ losovací aktiv přípravek:
Svatá - restaurace - čtvrtek - 17. března 2022
- 17:00 (mladší přípravka),
- 18:00 (starší přípravka)
- účast zúčastněných klubů povinná !!!

Předběžné zařazení klubů do skupin (abecedně řazeno) + ZMĚNY:

STARŠÍ přípravka

Skupina „FA“
– 6 účastníků
Cembrit A, ČL-U Beroun A, Chrustenice, Králův Dvůr A, Králův Dvůr B, Zdice A
Skupina „FB“ – 6 účastníků
Cembrit B,Drozdov A, Komárov, Liteň, Všeradice, Žebrák A
Skupina „UA“ – 5 účastníků
Broumy / Svatá, ČL-U Beroun B, Chlumec, Tetín, Tlustice
Skupina „UB“ – 5 účastníků
Hostomice / Felbabka, Hudlice A, Hudlice B, Chodouň, Chyňava
Skupina „UC“ – 5 účastníků
Drozdov B, Loděnice, Hýskov, Nižbor, Zdice B
Skupina „UD“ – 4 účastníci
Lochovice, Neumětely, Zaječov, Žebrák B
MLADŠÍ přípravka

Skupina „FA“
– 5 účastníků
Cembrit B, ČL-U Beroun A, Králův Dvůr A, Králův Dvůr B, Svatá
Skupina „FB“ – 5 účastníků
Cembrit A, Drozdov, Hostomice, Komárov, Žebrák
Skupina „UA“ – 5 účastníků
ČL-U Beroun B, Hýskov, Loděnice, Tmaň, Zdice
Skupina „UB“ – 5 účastníků
Broumy, Felbabka, Lochovice, Tlustice, Všeradice
Skupina „UC“ – 4 účastníci
Cembrit C, Hořovice, Chodouň, Karlštejn
MINI přípravka
Skupina „J-A“
6 účastníků
Cembrit B, ČL-U Beroun A, Králův Dvůr A, Králův Dvůr B, Svatá A, Svatá B
Skupina „J-B“
6 účastníků
Cembrit A, Drozdov, Hostomice, Chodouň, Komárov, Žebrák
Skupina „J-C“ – 5 účastníků
ČL-U Beroun B, Hýskov, Loděnice, Tmaň, Zdice
Skupina „J-D“ 6 účastníků
Broumy, Chrustenice, Tlustice, Všeradice A, Všeradice B, Zaječov

PROGRAM FOTBALOVÉ MLÁDEŽE v příštích dnech:

Kategorie WU14/11
- pondělí 21.3. 2022 v 17:30 hod. - trénink děvčat OFS Beroun, UMT Spartak Žebrák

Kategorie U12/11
-  úterý 29.3. 2022 v 16:30 hod. - trénink žáci / přípravka, výběr OFS Beroun, UMT SK Hořovice
- nominace:

U12
Příjmení a jméno -
Klub - Ročník
Průša Milan - Hořovice - 2010
Palek Dominik - Hořovice - 2010
Milan Velič - Hořovice - 2011
Hovorka Tomáš - Hořovice - 2010
Abrahám Jakub - Hořovice - 2010
Kořínek Michal - Chodouň - 2010
Škroch Matyáš - Neumětely - 2010
Kareš Milan - Neumětely - 2010
Pospíšil Matyáš - Cembrit - 2010
Hubáček Milan - Zdice - 2010
Akštein Jakub - Zdice - 2010
Pokorný Tomáš - FK Králův Dvůr - 2010
Novák Matěj - FK Králův Dvůr - 2010
Dvořák Filip - FK Králův Dvůr - 2010
Ludrovský Oliver - FK Králův Dvůr - 2010
Boubín Radim - FK Králův Dvůr - 2010
Konopáč Matěj - Loděnice - 2010
Grau Jakub - Loděnice - 2010
Zlatník Jan - Sokol Král. Dvůr - 2010
Šinkner Kryštof - Sokol Král. Dvůr - 2010
Slaboch Martin - ČL-U Beroun - 2010
Hrebeň Daniel - ČL-U Beroun - 2010

U11
Příjmení a jméno -
Klub  - Ročník
Stěnička Filip - ČL-U Beroun - 2011
Janů Adam - ČL-U Beroun - 2011
Roydev Nikola - ČL-U Beroun - 2011
Rada Alfréd   (B) - ČL-U Beroun - 2012
Kunz Jakub - ČL-U Beroun - 2012
Chalupecký Marek - ČL-U Beroun - 2011
Růžička Jaroslav - Všeradice - 2011
Laštovička Mikuláš - Všeradice - 2011
Pintíř Tomáš - FK Králův Dvůr - 2012
Mareš Alex - FK Králův Dvůr - 2012
Zavadil Adam - FK Králův Dvůr - 2012
Seidl Josef - FK Králův Dvůr - 2012
Škop David   (B) - Hořovice - 2011
Ryska Jakub - Zdice - 2011
Pos Ondřej - Zdice - 2011
Dušánek Josef - Zdice - 2012
Nedvěd Josef - Zdice - 2012
Dezort Sebastian - Cembrit - 2011
Hájek Tadeáš - Svatá - 2012
Kováč Tomáš - Žebrák - 2011
Hrabák David - Drozdov - 2011
Ježek Matěj - Drozdov - 2011
Krumphanzl Matěj - Drozdov - 2011
Opatrný Josef   (B) - Drozdov - 2011
Rohlena Matouš - Chodouň - 2011

Kategorie WU14
- středa 30.3. 2022 - meziokresní turnaj děvčat, výběr OFS Beroun, místo a čas bude upřesněno (účast vybraných hráček na základě nominace, která bude zveřejněna)

Kategorie U17
- úterý 5.4. 2022 v 18:30 hod. - trénink mladšího dorostu OFS Beroun, UMT SK Hořovice

Kategorie U12/11
- středa 6.4. 2022 - meziokresní turnaj žáci / přípravka výběr OFS Beroun, UMT + tráva SK Hořovice (účast vybraných hráčů na základě nominace, která bude zveřejněna)

LOS - Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - 2. okresní kolo - 15.9. 2021:
HUDLICE - TRUBÍN 5:2, ZAJEČOV - ŽEBRÁK 3:4, VŠERADICE - HOSTOMICE 7:1, ZADNÍ TŘEBAŇ - CHYŇAVA 5:3
Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - semifinále - JARO 2022
středa - 4.5. 2022 - 17:30 hodin
Hudlice
Žebrák
Všeradice Zadní Třebaň

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

PŘÁTELSKY

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

2022-02-28 20:55:32
Přípravky znají halové přeborníky, výběry hrály na turnajích v Dolních Břežanech a Kunicích, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, rozlosováno pohárové semifinále

JARNÍ aktiv klubů - OFS BEROUN
Tmaň - KD - neděle - 13. března 2022 - 10:00 hodin

Přípravné zápasy (turnaj) OFS Praha – východ vers. OFS Beroun – WU14 (ročník 2008 a mladší) – TJ Kunice (UMT) – Sportovní 88, 251 63 Kunice – neděle – 27. února 2022

Nominace hráček:
Jonáková Gabriela (Cembrit), Schovánková Ema (Broumy), Vaculíková Ivana, Kolářová Julie (obě Chlumec), Štefanová Sára (Komárov), Neumannová Nikola (Tetín), Fišerová Markéta, Douděrová Kateřina (obě Svatá), Lešnerová Simona (Žebrák), Lencová Zuzana, Tótová Alice (obě Neumětely), Masáková Berta (Liteň).
Trenéři:
Jan Kozel, Jiří Vaculík. Vedoucí: Daniel Zítka.


HALOVÝ OP - Přípravky – OFS Beroun – 6.2. 2022 - Sportovní hala Hořovice:

Mladší přípravky:
Výsledky:
Králův Dvůr B – Cembrit A 1:5, – Komárov 2:1, – Žebrák 1:0, – Drozdov 7:0; Cembrit A – Komárov  4:1, Žebrák 6:1, – Drozdov 9:0; Komárov – Žebrák 0:3, – Drozdov 1:1; Žebrák – Drozdov 1:2.
Konečné pořadí:
1. místo – Cembrit A  (24:3) – 12 bodů, 2. místo – Králův Dvůr B  (11:6) – 9 bodů, 3. místo – Drozdov  (3:18) – 4 body, 4. místo – Žebrák  (5:9) – 3 body, 5. místo – Komárov  (3:10) – 1 bod.
Jednotlivci:  nejlepší brankář – Jakub Fiala /Králův Dvůr/, nejlepší hráč – Tomáš Červenka /Cembrit/, nejlepší střelec – Štěpán Švihálek /Cembrit/.

Starší přípravky:
Výsledky:
Skupina A:  Zdice A – Drozdov A 3:2, – Cembrit A 4:2; Drozdov A – Cembrit A 0:6.
Pořadí:  1. místo – Zdice A  (7:4) – 6 bodů, 2. místo – Cembrit A  (8:4) – 3 body, 3. místo – Drozdov A  (2:9) – 0 bodů.
Skupina B:  ČL-U Beroun A – Chlumec 8:0, – Žebrák A 8:0; Chlumec – Žebrák A 1:4.
Pořadí:  1. místo – ČL-U Beroun A  (16:0) – 6 bodů, 2. místo – Žebrák A  (4:9) – 3 body, 3. místo – Chlumec  (1:12) – 0 bodů.
Zápasy o umístění:
Utkání o 5. místo: Drozdov A – Chlumec 1:10.
Utkání o 3. místo: Cembrit A – Žebrák A 4:3.
Finále: ČL-U Beroun A – Zdice A 7:2.
Konečné pořadí:
1. místo – ČL-U Beroun A, 2. místo – Zdice A, 3. místo – Cembrit A, 4. místo – Žebrák A, 5. místo – Chlumec, 6. místo – Drozdov A.
Jednotlivci:  nejlepší brankář – Matouš Kašpar /Zdice/, nejlepší hráč – Robert Štofko /Cembrit/, nejlepší střelec – Nikola Roydev /ČL-U Beroun/.

Hořovice - OP - přípravky 

Ml. přípravka - CEMBRIT

St. přípravka - ČL-U BEROUN

-ofs-

Turnaj U-10 Dolní Břežany 22.1. 2022
Výsledky:
Beroun – Praha východ  3:8 (Kunc, Seidl, Kulhavý)
Beroun – Příbram 1:1 (Mareš)
Beroun – Benešov 3:7 (Kulhavý, Hájek, Kunc)
Beroun – Kolín 1:5 (Mareš)
Ostatní výsledky:
Praha východ – Příbram 8:1, Praha východ – Benešov 6:5, Praha východ – Kolín 7:1, Příbram – Benešov 6:4, Příbram – Kolín 6:1,Benešov – Kolín 4:0.
Pořadí:
1. Praha východ, 2. Příbram, 3. Benešov, 4. Kolín, 5. Beroun
Sestava:
Rostislav Roubal, Alex Mareš, Adam Zavadil, Josef Seidl, Patrik Vokáč (všichni FK Kr. Dvůr), Josef Nedvěd (Zdice), Tadeáš Hájek (Svatá), Štěpán Kunc, Vojtěch Šindelář (oba Žebrák), Martin Kulhavý, Petr Novák (oba Všeradice). Trenér: Karel Franěk.
kluci-brezany

Turnaj dívek WU-11 Dolní Břežany 23.1. 2022
Výsledky:
Beroun – Praha východ 0:2
Beroun – Nymburk 2:2 (Lencová 2)
Beroun – Kolín 0:4
Beroun – Praha západ 1:1 (Kovářová)
Beroun – Příbram 0:2
Beroun – Benešov 1:0 (Lencová)
Ostatní výsledky:
Kolín – Benešov 2:1, Kolín – Praha východ 0:1, Kolín – Nymburk 4:0, Kolín – Praha západ 3:0, Kolín – Příbram 3:0, Příbram – Praha západ 2:0, Příbram – Benešov 1:1, Příbram – Praha východ 2:0, Příbram – Nymburk 2:0, Praha východ – Praha západ 1:0, Praha východ – Benešov 2:1, Praha východ – Nymburk 4:0, Praha západ – Benešov 1:0, Praha západ – Nymburk 0:0, Nymburk – Benešov 1:0.
Pořadí:
1. Kolín, 2. Příbram, 3. Praha východ, 4. Praha západ, 5. Beroun, 6. Nymburk, 7. Benešov.
Sestava:
Gita Dlouhá (Drozdov), Adéla Ondrisová (Tmaň), Viktorie Veselá (Chlumec), Anastázie Morsteinová, Aneta Kovářová (obě Svatá), Berta Masáková (Liteň), Zuzana Lencová (Všeradice). Trenérka: Miroslava Lodeová.
dívky-ofs-břežany

-jk-

LOS - Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - 2. okresní kolo - 15.9. 2021:
HUDLICE - TRUBÍN 5:2, ZAJEČOV - ŽEBRÁK 3:4, VŠERADICE - HOSTOMICE 7:1, ZADNÍ TŘEBAŇ - CHYŇAVA 5:3
Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - semifinále - JARO 2022
středa - 4.5. 2022 - 17:30 hodin
Hudlice
Žebrák
Všeradice Zadní Třebaň

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

Seznam hlášených / schválených přátelských utkání (turnajů)

???

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

stránka: 1 2 3 4
Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..