uvodni_obrazek
IČ - 22880356     Číslo účtu: 246493212/0300 (ČSOB)     e-mail: info@ofsberoun.cz
 
ÚVOD AKTUALITY VÝKONNÝ VÝBOR SEKRETARIÁT KOMISE KLUBY STADIONY FOTOGALERIE PARTNEŘI ODKAZY VALNÁ HROMADA RŮZNÉ GDPR PŘEHLED AKCÍ 
<< Květen 2022>>
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

AKTUALITY
2022-02-24 07:41:47
Přípravky znají halové přeborníky, výběry hrály na turnajích v Dolních Břežanech, dívky se chytají do Kunic, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, rozlosováno pohárové semifinále

JARNÍ aktiv klubů - OFS BEROUN
Tmaň - KD - neděle - 13. března 2022 - 10:00 hodin

Přípravné zápasy (turnaj) OFS Praha – východ vers. OFS Beroun – WU14 (ročník 2008 a mladší) – TJ Kunice (UMT) – Sportovní 88, 251 63 Kunice – neděle – 27. února 2022

-         
Poznámka: UMT - začátek ve 13 hodin, konec cca v 15 hodin, 6+1, ideálně turfy

Nominace hráček:
Jonáková Gabriela (Cembrit), Schovánková Ema (Broumy), Vaculíková Ivana, Kolářová Julie (obě Chlumec), Štefanová Sára (Komárov), Neumannová Nikola (Tetín), Fišerová Markéta, Douděrová Kateřina (obě Svatá), Lešnerová Simona (Žebrák), Lencová Zuzana, Tótová Alice (obě Neumětely), Masáková Berta (Liteň).
Trenéři:
Jan Kozel, Jiří Vaculík. Vedoucí: Daniel Zítka (případné dotazy)


Potvrzení o účasti a místa nástupu do autobusu oznamte SMS zprávou J. Vaculíkovi
(tel. 720 656 114) do pátku 25.2. 2022 !!!  V případě nemoci, zranění apod. je hráčka nebo klub povinen ihned se omluvit !!! Všechny nominované hráčky na zápasy (turnaj) si vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), vhodnou obuv (ideálně turfy), vhodné oblečení pod dres, chrániče, brankářky veškeré vybavení.

Trasa autobusu:   odjezd v neděli 27.2. 2022 – 11:00 hod. (Hořovice – Spol. Dům), 11:05 (Žebrák - čerpací stanice Kapr Oil), 11:15 (Zdice – Sportovní hala), 11:25 (Kr. Dvůr - U Tří zvonků), 11:30 (Beroun – zastávka Delvita/ u pily) – návrat po skončení turnaje po stejné trase.

HALOVÝ OP - Přípravky – OFS Beroun – 6.2. 2022 - Sportovní hala Hořovice:

Mladší přípravky:
Výsledky:
Králův Dvůr B – Cembrit A 1:5, – Komárov 2:1, – Žebrák 1:0, – Drozdov 7:0; Cembrit A – Komárov  4:1, Žebrák 6:1, – Drozdov 9:0; Komárov – Žebrák 0:3, – Drozdov 1:1; Žebrák – Drozdov 1:2.
Konečné pořadí:
1. místo – Cembrit A  (24:3) – 12 bodů, 2. místo – Králův Dvůr B  (11:6) – 9 bodů, 3. místo – Drozdov  (3:18) – 4 body, 4. místo – Žebrák  (5:9) – 3 body, 5. místo – Komárov  (3:10) – 1 bod.
Jednotlivci:  nejlepší brankář – Jakub Fiala /Králův Dvůr/, nejlepší hráč – Tomáš Červenka /Cembrit/, nejlepší střelec – Štěpán Švihálek /Cembrit/.

Starší přípravky:
Výsledky:
Skupina A:  Zdice A – Drozdov A 3:2, – Cembrit A 4:2; Drozdov A – Cembrit A 0:6.
Pořadí:  1. místo – Zdice A  (7:4) – 6 bodů, 2. místo – Cembrit A  (8:4) – 3 body, 3. místo – Drozdov A  (2:9) – 0 bodů.
Skupina B:  ČL-U Beroun A – Chlumec 8:0, – Žebrák A 8:0; Chlumec – Žebrák A 1:4.
Pořadí:  1. místo – ČL-U Beroun A  (16:0) – 6 bodů, 2. místo – Žebrák A  (4:9) – 3 body, 3. místo – Chlumec  (1:12) – 0 bodů.
Zápasy o umístění:
Utkání o 5. místo: Drozdov A – Chlumec 1:10.
Utkání o 3. místo: Cembrit A – Žebrák A 4:3.
Finále: ČL-U Beroun A – Zdice A 7:2.
Konečné pořadí:
1. místo – ČL-U Beroun A, 2. místo – Zdice A, 3. místo – Cembrit A, 4. místo – Žebrák A, 5. místo – Chlumec, 6. místo – Drozdov A.
Jednotlivci:  nejlepší brankář – Matouš Kašpar /Zdice/, nejlepší hráč – Robert Štofko /Cembrit/, nejlepší střelec – Nikola Roydev /ČL-U Beroun/.

Hořovice - OP - přípravky 

Ml. přípravka - CEMBRIT

St. přípravka - ČL-U BEROUN

-ofs-

Turnaj U-10 Dolní Břežany 22.1. 2022
Výsledky:
Beroun – Praha východ  3:8 (Kunc, Seidl, Kulhavý)
Beroun – Příbram 1:1 (Mareš)
Beroun – Benešov 3:7 (Kulhavý, Hájek, Kunc)
Beroun – Kolín 1:5 (Mareš)
Ostatní výsledky:
Praha východ – Příbram 8:1, Praha východ – Benešov 6:5, Praha východ – Kolín 7:1, Příbram – Benešov 6:4, Příbram – Kolín 6:1,Benešov – Kolín 4:0.
Pořadí:
1. Praha východ, 2. Příbram, 3. Benešov, 4. Kolín, 5. Beroun
Sestava:
Rostislav Roubal, Alex Mareš, Adam Zavadil, Josef Seidl, Patrik Vokáč (všichni FK Kr. Dvůr), Josef Nedvěd (Zdice), Tadeáš Hájek (Svatá), Štěpán Kunc, Vojtěch Šindelář (oba Žebrák), Martin Kulhavý, Petr Novák (oba Všeradice). Trenér: Karel Franěk.
kluci-brezany

Turnaj dívek WU-11 Dolní Břežany 23.1. 2022
Výsledky:
Beroun – Praha východ 0:2
Beroun – Nymburk 2:2 (Lencová 2)
Beroun – Kolín 0:4
Beroun – Praha západ 1:1 (Kovářová)
Beroun – Příbram 0:2
Beroun – Benešov 1:0 (Lencová)
Ostatní výsledky:
Kolín – Benešov 2:1, Kolín – Praha východ 0:1, Kolín – Nymburk 4:0, Kolín – Praha západ 3:0, Kolín – Příbram 3:0, Příbram – Praha západ 2:0, Příbram – Benešov 1:1, Příbram – Praha východ 2:0, Příbram – Nymburk 2:0, Praha východ – Praha západ 1:0, Praha východ – Benešov 2:1, Praha východ – Nymburk 4:0, Praha západ – Benešov 1:0, Praha západ – Nymburk 0:0, Nymburk – Benešov 1:0.
Pořadí:
1. Kolín, 2. Příbram, 3. Praha východ, 4. Praha západ, 5. Beroun, 6. Nymburk, 7. Benešov.
Sestava:
Gita Dlouhá (Drozdov), Adéla Ondrisová (Tmaň), Viktorie Veselá (Chlumec), Anastázie Morsteinová, Aneta Kovářová (obě Svatá), Berta Masáková (Liteň), Zuzana Lencová (Všeradice). Trenérka: Miroslava Lodeová.
dívky-ofs-břežany

-jk-

LOS - Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - 2. okresní kolo - 15.9. 2021:
HUDLICE - TRUBÍN 5:2, ZAJEČOV - ŽEBRÁK 3:4, VŠERADICE - HOSTOMICE 7:1, ZADNÍ TŘEBAŇ - CHYŇAVA 5:3
Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - semifinále - JARO 2022
středa - 4.5. 2022 - 17:30 hodin
Hudlice
Žebrák
Všeradice Zadní Třebaň

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

Seznam hlášených / schválených přátelských utkání (turnajů)

???

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

2022-02-09 07:32:21
Přípravky znají halové přeborníky, výběry hrály na turnajích v Dolních Břežanech, dorostence čeká trénink v Hořovicích, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, rozlosováno pohárové semifinále

JARNÍ aktiv klubů - OFS BEROUN
Tmaň - KD - neděle - 13. března 2022 - 10:00 hodin

TRÉNINK - mladší dorost (U-17) - úterý - 22.2. 2022 - 18:30 hodin
- hřiště SK Hořovice (UMT)

KM OFS Beroun organizuje první letošní a v pořadí již druhý přípravný trénink pro hráče této věkové kategorie.
Sraz hráčů je v 18:15 hodin. Adresa hřiště: Pod Remízkem 147, 268 01 Hořovice.
Hráči si vezmou kopačky nebo turfy, tréninkové oblečení, pití, brankáři rukavice.
POZOR - žádáme kluby o nominaci tři až pěti šikovných hráčů z vašeho oddílu na trénink okresního výběru mladších dorosteneců U17 (ročník narození 2005 a 2006).
Jména vybraných hráčů a potvrzení o účasti na tréninku prosím zaslat do pátku 18. 2. 2022 na email info@ofsberoun.cz

Přípravné zápasy (turnaj) OFS Praha – východ vers. OFS Beroun – WU14 (ročník 2008 a mladší) – TJ Kunice (UMT) – Sportovní 88, 251 63 Kunice – neděle – 27. února 2022

-         
Poznámka: UMT - začátek ve 13 hodin, konec cca v 15 hodin, 6+1, ideálně turfy

Nominace hráček:
Jonáková Gabriela (Cembrit), Schovánková Ema (Broumy), Vaculíková Ivana, Kolářová Julie (obě Chlumec), Štefanová Sára (Komárov), Neumannová Nikola (Tetín), Fišerová Markéta, Douděrová Kateřina (obě Svatá), Lešnerová Simona (Žebrák), Lencová Zuzana, Tótová Alice (obě Neumětely), Masáková Berta (Liteň).
Trenéři:
Jan Kozel, Jiří Vaculík. Vedoucí: Daniel Zítka (případné dotazy)


Potvrzení o účasti a místa nástupu do autobusu oznamte SMS zprávou J. Vaculíkovi
(tel. 720 656 114) do pátku 25.2. 2022 !!!  V případě nemoci, zranění apod. je hráčka nebo klub povinen ihned se omluvit !!! Všechny nominované hráčky na zápasy (turnaj) si vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), vhodnou obuv (ideálně turfy), vhodné oblečení pod dres, chrániče, brankářky veškeré vybavení.

Trasa autobusu:   odjezd v neděli 27.2. 2022 – 11:00 hod. (Hořovice – Spol. Dům), 11:05 (Žebrák - čerpací stanice Kapr Oil), 11:15 (Zdice – Sportovní hala), 11:25 (Kr. Dvůr - U Tří zvonků), 11:30 (Beroun – zastávka Delvita/ u pily) – návrat po skončení turnaje po stejné trase.

HALOVÝ OP - Přípravky – OFS Beroun – 6.2. 2022 - Sportovní hala Hořovice:

Mladší přípravky:
Výsledky:
Králův Dvůr B – Cembrit A 1:5, – Komárov 2:1, – Žebrák 1:0, – Drozdov 7:0; Cembrit A – Komárov  4:1, Žebrák 6:1, – Drozdov 9:0; Komárov – Žebrák 0:3, – Drozdov 1:1; Žebrák – Drozdov 1:2.
Konečné pořadí:
1. místo – Cembrit A  (24:3) – 12 bodů, 2. místo – Králův Dvůr B  (11:6) – 9 bodů, 3. místo – Drozdov  (3:18) – 4 body, 4. místo – Žebrák  (5:9) – 3 body, 5. místo – Komárov  (3:10) – 1 bod.
Jednotlivci:  nejlepší brankář – Jakub Fiala /Králův Dvůr/, nejlepší hráč – Tomáš Červenka /Cembrit/, nejlepší střelec – Štěpán Švihálek /Cembrit/.

Starší přípravky:
Výsledky:
Skupina A:  Zdice A – Drozdov A 3:2, – Cembrit A 4:2; Drozdov A – Cembrit A 0:6.
Pořadí:  1. místo – Zdice A  (7:4) – 6 bodů, 2. místo – Cembrit A  (8:4) – 3 body, 3. místo – Drozdov A  (2:9) – 0 bodů.
Skupina B:  ČL-U Beroun A – Chlumec 8:0, – Žebrák A 8:0; Chlumec – Žebrák A 1:4.
Pořadí:  1. místo – ČL-U Beroun A  (16:0) – 6 bodů, 2. místo – Žebrák A  (4:9) – 3 body, 3. místo – Chlumec  (1:12) – 0 bodů.
Zápasy o umístění:
Utkání o 5. místo: Drozdov A – Chlumec 1:10.
Utkání o 3. místo: Cembrit A – Žebrák A 4:3.
Finále: ČL-U Beroun A – Zdice A 7:2.
Konečné pořadí:
1. místo – ČL-U Beroun A, 2. místo – Zdice A, 3. místo – Cembrit A, 4. místo – Žebrák A, 5. místo – Chlumec, 6. místo – Drozdov A.
Jednotlivci:  nejlepší brankář – Matouš Kašpar /Zdice/, nejlepší hráč – Robert Štofko /Cembrit/, nejlepší střelec – Nikola Roydev /ČL-U Beroun/.

Hořovice - OP - přípravky 

Ml. přípravka - CEMBRIT

St. přípravka - ČL-U BEROUN

-ofs-

Turnaj U-10 Dolní Břežany 22.1. 2022
Výsledky:
Beroun – Praha východ  3:8 (Kunc, Seidl, Kulhavý)
Beroun – Příbram 1:1 (Mareš)
Beroun – Benešov 3:7 (Kulhavý, Hájek, Kunc)
Beroun – Kolín 1:5 (Mareš)
Ostatní výsledky:
Praha východ – Příbram 8:1, Praha východ – Benešov 6:5, Praha východ – Kolín 7:1, Příbram – Benešov 6:4, Příbram – Kolín 6:1,Benešov – Kolín 4:0.
Pořadí:
1. Praha východ, 2. Příbram, 3. Benešov, 4. Kolín, 5. Beroun
Sestava:
Rostislav Roubal, Alex Mareš, Adam Zavadil, Josef Seidl, Patrik Vokáč (všichni FK Kr. Dvůr), Josef Nedvěd (Zdice), Tadeáš Hájek (Svatá), Štěpán Kunc, Vojtěch Šindelář (oba Žebrák), Martin Kulhavý, Petr Novák (oba Všeradice). Trenér: Karel Franěk.
kluci-brezany

Turnaj dívek WU-11 Dolní Břežany 23.1. 2022
Výsledky:
Beroun – Praha východ 0:2
Beroun – Nymburk 2:2 (Lencová 2)
Beroun – Kolín 0:4
Beroun – Praha západ 1:1 (Kovářová)
Beroun – Příbram 0:2
Beroun – Benešov 1:0 (Lencová)
Ostatní výsledky:
Kolín – Benešov 2:1, Kolín – Praha východ 0:1, Kolín – Nymburk 4:0, Kolín – Praha západ 3:0, Kolín – Příbram 3:0, Příbram – Praha západ 2:0, Příbram – Benešov 1:1, Příbram – Praha východ 2:0, Příbram – Nymburk 2:0, Praha východ – Praha západ 1:0, Praha východ – Benešov 2:1, Praha východ – Nymburk 4:0, Praha západ – Benešov 1:0, Praha západ – Nymburk 0:0, Nymburk – Benešov 1:0.
Pořadí:
1. Kolín, 2. Příbram, 3. Praha východ, 4. Praha západ, 5. Beroun, 6. Nymburk, 7. Benešov.
Sestava:
Gita Dlouhá (Drozdov), Adéla Ondrisová (Tmaň), Viktorie Veselá (Chlumec), Anastázie Morsteinová, Aneta Kovářová (obě Svatá), Berta Masáková (Liteň), Zuzana Lencová (Všeradice). Trenérka: Miroslava Lodeová.
dívky-ofs-břežany

-jk-

LOS - Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - 2. okresní kolo - 15.9. 2021:
HUDLICE - TRUBÍN 5:2, ZAJEČOV - ŽEBRÁK 3:4, VŠERADICE - HOSTOMICE 7:1, ZADNÍ TŘEBAŇ - CHYŇAVA 5:3
Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - semifinále - JARO 2022
středa - 4.5. 2022 - 17:30 hodin
Hudlice
Žebrák
Všeradice Zadní Třebaň

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

Seznam hlášených / schválených přátelských utkání (turnajů)

???

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

2022-01-24 19:42:06
Výběry hrály na turnajích v Dolních Břežanech, blíží se halové přebory přípravek, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, rozlosováno pohárové semifinále

JARNÍ aktiv klubů - OFS BEROUN
Tmaň - KD - neděle - 13. března 2022 - 10:00 hodin

Turnaj U-10 Dolní Břežany 22.1. 2022
Výsledky:
Beroun – Praha východ  3:8 (Kunc, Seidl, Kulhavý)
Beroun – Příbram 1:1 (Mareš)
Beroun – Benešov 3:7 (Kulhavý, Hájek, Kunc)
Beroun – Kolín 1:5 (Mareš)
Ostatní výsledky:
Praha východ – Příbram 8:1, Praha východ – Benešov 6:5, Praha východ – Kolín 7:1, Příbram – Benešov 6:4, Příbram – Kolín 6:1,Benešov – Kolín 4:0.
Pořadí:
1. Praha východ, 2. Příbram, 3. Benešov, 4. Kolín, 5. Beroun
Sestava:
Rostislav Roubal, Alex Mareš, Adam Zavadil, Josef Seidl, Patrik Vokáč (všichni FK Kr. Dvůr), Josef Nedvěd (Zdice), Tadeáš Hájek (Svatá), Štěpán Kunc, Vojtěch Šindelář (oba Žebrák), Martin Kulhavý, Petr Novák (oba Všeradice). Trenér: Karel Franěk.
kluci-brezany

Turnaj dívek WU-11 Dolní Břežany 23.1. 2022
Výsledky:
Beroun – Praha východ 0:2
Beroun – Nymburk 2:2 (Lencová 2)
Beroun – Kolín 0:4
Beroun – Praha západ 1:1 (Kovářová)
Beroun – Příbram 0:2
Beroun – Benešov 1:0 (Lencová)
Ostatní výsledky:
Kolín – Benešov 2:1, Kolín – Praha východ 0:1, Kolín – Nymburk 4:0, Kolín – Praha západ 3:0, Kolín – Příbram 3:0, Příbram – Praha západ 2:0, Příbram – Benešov 1:1, Příbram – Praha východ 2:0, Příbram – Nymburk 2:0, Praha východ – Praha západ 1:0, Praha východ – Benešov 2:1, Praha východ – Nymburk 4:0, Praha západ – Benešov 1:0, Praha západ – Nymburk 0:0, Nymburk – Benešov 1:0.
Pořadí:
1. Kolín, 2. Příbram, 3. Praha východ, 4. Praha západ, 5. Beroun, 6. Nymburk, 7. Benešov.
Sestava:
Gita Dlouhá (Drozdov), Adéla Ondrisová (Tmaň), Viktorie Veselá (Chlumec), Anastázie Morsteinová, Aneta Kovářová (obě Svatá), Berta Masáková (Liteň), Zuzana Lencová (Všeradice). Trenérka: Miroslava Lodeová.
dívky-ofs-břežany

-jk-

HALOVÝ OP - Přípravky – OFS Beroun – 6.2. 2022 - Sportovní hala Hořovice:
Hrací systém - dvě základní skupiny, poté zápasy o konečné umístění, počet hráčů 4+1, hrací doba 1x20 minut, na soupisce 12 hráčů, ceny (trofeje) pro týmy i jednotlivce.
STARŠÍ PŘIPRAVKA
(od 8: hodin)
Účastníci: Zdice A, ČL-U Beroun A, Cembrit A, Drozdov A, Chlumec, Žebrák A
- 8:30 Zdice - Drozdov, 8:55 ČL-U Beroun - Chlumec, 9:20 Drozdov - Cembrit, 9:45 Chlumec - Žebrák, 10:10 Cembrit - Zdice, 10:35 Žebrák - ČL-U Beroun, 11:05, 11:30, 11:55 - zápasy o umístění, 12:20 - vyhlášení výsledků.
MLADŠÍ PŘIPRAVKA (od 13: hodin)
Účastníci: Králův Dvůr B, Hostomice, Komárov, Žebrák, Svatá, Cembrit A
- 13:00 Králův Dvůr - Svatá, 13:25 Hostomice - Cembrit, 13:50 Svatá - Komárov, 14:15 Cembrit - Žebrák, 14:40 Komárov - Králův Dvůr, 15:05 Žebrák - Hostomice, 15:35, 16:00, 16:25 - zápasy o umístění, 16:50 - vyhlášení výsledků.

Podrobnější informace budou do oddílů zaslány e-mailem v příštích dnech.
Hraje se dle Pravidel malých forem, další info přímo na místě turnaje, příp. dotazy D. Zítka (734 505 233)

LOS - Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - 2. okresní kolo - 15.9. 2021:
HUDLICE - TRUBÍN 5:2, ZAJEČOV - ŽEBRÁK 3:4, VŠERADICE - HOSTOMICE 7:1, ZADNÍ TŘEBAŇ - CHYŇAVA 5:3
Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - semifinále - JARO 2022
středa - 4.5. 2022 - 17:30 hodin
Hudlice
Žebrák
Všeradice Zadní Třebaň

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

Seznam hlášených / schválených přátelských utkání (turnajů)

???

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

2022-01-16 18:50:41
Výběry startují na turnajích v Dolních Břežanech, blíží se halové přebory přípravek, představujeme trenéra mládeže pro OFS Beroun, rozlosováno pohárové semifinále

Turnaj výběrů U10 – OFS – 22.1. 2022 od 9:00 hodin
 – nafukovací hala Dolní Břežany

Nominace hráčů:
Mareš Alex, Zavadil Adam, Seidl Josef, Patrik Vokáč
(všichni FK Kr. Dvůr), Nedvěd Josef (Zdice), Hájek Tadeáš (Svatá), Franěk Tadeáš (Drozdov), Kunc Štěpán, Šindelář Vojtěch (oba Žebrák), Kulhavý Martin (Všeradice).

Náhradníci (necestující / „na telefonu“) – Novák Petr (Všeradice), Dušánek Josef (Zdice), Cintula Thomas (Žebrák).
Trenér: Franěk Karel
Hrací plocha – UMT

V případě nemoci, zranění apod. je hráč nebo klub povinen ihned se omluvit p. Fraňkovi (tel.: 736 111 174) !!! Místo nástupu do autobusu oznamte SMS zprávou p. Fraňkovi !!! Všichni nominovaní hráči na TURNAJ si vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), kopačky, chrániče, brankáři veškeré vybavení a ochranu dýchacích cest do autobusu. Prosíme o předložení čestného prohlášení na COVID – 19.
Trasa autobusu:   odjezd v sobotu 22.1. 2022 – 7:20 (Žebrák - čerpací stanice Kapr Oil), 7:25 (Zdice – Sportovní hala), 7:35 (Kr. Dvůr - U Tří zvonků), 7:40 (Beroun – zastávka Delvita/ u pily) – návrat po skončení turnaje po stejné trase.

Turnaj výběrů WU11-10 – OFS – 23.1. 2022 od 9:00 hodin
 – Sportovní hala Dolní Břežany

Nominace hráček:
Růžičková Klára
(FK Kr. Dvůr), Ondrisová Adéla, Birnbaumová Sára (obě Tmaň), Pánková Kateřina (Chodouň), Pánková Nikola (Hudlice), Rychlíková Lucie (Všeradice), Dlouhá Gita (Drozdov), Jelenová Vanda (Tlustice), Kušková Kateřina, Beránková Eliška (obě Žebrák), Veselá Viktorie (Chlumec), Kovářová Aneta, Morsteinová Anastázie (obě Svatá), Procházková Ema (Hořovice), Velvarská Julie (Zaječov).

Trenérka: Lodeová Miroslava
Hrací plocha – gumový povrch v hale

Potvrzení o účasti a místa nástupu do autobusu oznamte SMS zprávou p. Knotkovi (tel. 728 870 087) do úterý 18.1. 2022 !!!  V případě nemoci, zranění apod. je hráčka nebo klub povinen ihned se omluvit !!! Všechny nominované hráčky na TURNAJ si vezmou: kartičku zdravotní pojišťovny (kopie), obuv do haly, chrániče, brankářky veškeré vybavení a ochranu dýchacích cest do autobusu. Prosíme o předložení čestného  prohlášení na COVID – 19.
Trasa autobusu:   odjezd v neděli 23.1. 2022 –7:20 (Hořovice – Spol. Dům), 7:25 (Žebrák - čerpací stanice Kapr Oil), 7:35 (Zdice – Sportovní hala), 7:45 (Kr. Dvůr - U Tří zvonků), 7:50 (Beroun – zastávka Delvita/ u pily) – návrat po skončení turnaje po stejné trase.

HALOVÝ OP - Přípravky – OFS Beroun – 6.2. 2022 - Sportovní hala Hořovice:
STARŠÍ PŘIPRAVKA (od 8: hodin)
Účastníci: Zdice A, ČL-U Beroun A, Cembrit A, Drozdov A, Chlumec, Žebrák A
MLADŠÍ PŘIPRAVKA (od 13: hodin)
Účastníci: Králův Dvůr B, Hostomice, Komárov, Žebrák, Svatá, Cembrit A

Podrobnější informace budou do oddílů zaslány e-mailem v příštích dnech.

LOS - Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - 2. okresní kolo - 15.9. 2021:
HUDLICE - TRUBÍN 5:2, ZAJEČOV - ŽEBRÁK 3:4, VŠERADICE - HOSTOMICE 7:1, ZADNÍ TŘEBAŇ - CHYŇAVA 5:3
Pohár FAČR – OFS Beroun – MUŽI - semifinále - JARO 2022
Hudlice Žebrák
Všeradice Zadní Třebaň

SLEDUJTE
FACEBOOK OFS Beroun

GRASSROOTS TRENÉR MLÁDEŽE OFS BEROUN

GTM

GTM

Seznam hlášených / schválených přátelských utkání (turnajů)

???

HLÁŠENKY pro přátelská utkání (turnaje) k vyplnění ZDE

stránka: 1 2 3 4
Hledání


Přihlášení
   přihlašovací jméno:
   heslo:
 

ÚŘEDNÍ DESKA INFO
z klubů
budova

facr

Počasí

hledame

 
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ BEROUN, V Hlinkách 650/25, 266 01 Beroun | tel.: 737 318 428 | e-mail: info@ofsberoun.cz | webmaster@ofsberoun.cz | admin..